Cocoon Manufaktúra

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erikaa, Módosítva: 2016. december 13.

Kategória:   Testápolás

Kézműves kávés fürdőradír, himalaya sóval és hidegen sajtolt, őrségi sárgabarackmag olajjal. Intenzív illatát az őrölt kávé, a cukorkás cubeba és a frissítő borsmenta illóolajok adják.

Zuhanyzás közben kávédarabok segítségével távolítja el az elhalt hámsejteket, miközben sárgabarackmagolajjal táplálja a bőrt. Használat után a himalájai só serkenti a kötőszövetek rugalmasságát, így narancsbőrre, valamint a zsíros, pattanásos bőr problémáira is kiváló megoldást nyújt.

Sem a terméket, sem az összetevőit nem tesztelték állatokon.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Litsea Cubeba Fruit Oil

Sárgabarack mag őrlemény, melyet bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.