Cocoon Manufaktúra

Ár:   1550 Ft és 2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizi, Módosítva: 2018. május 23.

Ár:   1550 Ft és 2690 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Shea vajas bőrnyugtató testvaj. A legérzékenyebb bőr hidratálására is alkalmas ápoló vajak és olajok elegye, illóolajok nélkül. Száraz bőrre éjszakai arckrémnek is kiváló a csípős, hideg időszakban.

A kakaóvaj természetes, kakaós illatúvá teszi ezt a testápoló krémet, a shea vajjal keverve nagyon pozitív hatással van a bőrproblémákra. Az egzotikus vajakat őrségi szőlőmagolajjal keverték, amely a bőr különböző irritációinak és problémáinak ellenszere.

Picit nedves bőrre felkenve éjszakai arckrémként és kézkrémként is használható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dorina0000

2021. január 29.

Első kipróbálásnál megriadtam, mivel nem tudtam, hogy ez a testvaj ilyen szilárd, viszont bőrre kenés után szépen felszívódott és jól hidratál, zsíros állagú, de kellemes a bőrön. Szeretem, hogy csak egy pár, természetes hozzávaló van benne. Nagyon jó kis testvaj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

zsizi

2018. június 23.

Brutálisan zsíros krém, teljesen olyan, mintha egy üveg vajba próbálnál belenyúlni, ami szuper! Merev állapotban nehezebben kenhető, kézmelegre felengedő termékről beszélünk, ettől senki se riadjon meg. Mivel ennyire zsíros, én csak a lábam ápolására használom, mert ott nem zavar, hogy meg sem mozdulhatok, ameddig meg nem szárad. Extrém sérült, repedt és bőrkeményedéses talppal rendelkezem, így nekem sokat segít. Semmi negatívumot nem tudok róla mondani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol