Cocoon Manufaktúra

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimik, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Ajakápolók

"Különleges, édes illatú, vegán ajakbalzsam őrségi sárgabarackmag olajjal, cubeba és citromfű illóolajokkal. Az ajakbalzsam olaj fázisának összetevői hidratáló és bőrnyugtató hatásúak, különösen a kakaóvaj és a sárgabarackmag olaj dominál benne. Az illóolajok együttese édes illatot kölcsönöz az ajakápolónak, citrusos illatuk ellenére nem fototoxikusak. A citromfű illóolaj jótékony hatású a vérkeringésre, ezért dúsítja az ajkakat. Akármikor :) A cubeba illata szomorú, stresszes napokon jó hatással lesz a kedvedre. Ha kiszáradt a szád vagy csípős a szél, a kakaóvaj és olajok kombinációja megvédi és hidratálja a bőrödet."

ancsi97

2017. június 10.

Csodás illat, jó hatás :)
Hamar beszivja a bőröm.nem hagy zsiros érzetet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Csodás illat, jó hatás :)
Hamar beszivja a bőröm.nem hagy zsiros érzetet

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.