Cocoon Manufaktúra

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimik, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Pálmaolaj-mentes, kézműves, vegán fekete szappan méregtelenítő aktív szénnel és antioxidáns hatású szőlőmagolajjal. Frissítő, harmóniát teremtő cubeba illóolajjal egészítjük ki. Szénszappanunkat antioxidáns hatású szőlőmagolajjal dúsítottuk. Az aktív szén eltávolítja a mérgező anyagokat, aknés, seborrheás, pattanásos arcbőr ápolására is alkalmas. A cubeba aktivizál, meghozza az életkedvet. Fürdéshez, de nyugodtan kipróbálhatod sminklemosáshoz is, jól habzik, nem csíp és az aktív szén letisztítja a festéket az arcbőrödről. Mitesszeres, pattanásos felkaron, arcbőrön is ajánlott kipróbálni."

Ár: 1000 , Eladó: BorbalaK
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vidékre posta vagy foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zitalia96

2019. január 26.

Sajnos nekem ez nagyon nem vált be. Az arcomra vettem, az állam sajnos még mindig hajlamos a pattanásokra. Úgy kezdtem el használni, hogy olyan nagy bajok azért nem voltak az államon, ahogy felkentem két napra rá elég nagy pattanások jelentek meg. Valamiért az én bőröm így reagált rá. De azért nem dobtam ki, most kézmosó szappanként használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

ancsi97

2017. május 21.

Nagyon jó illata van,nekem leginkább egy citromos jegesteához hasonlit! Barátom és én is használjuk,nagyon jó arc és smink lemosó.
Már újat kellett belőle venni,abszolut 5*! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

Már újat kellett belőle venni,abszolut 5*! :)

eszterlaura

2016. november 17.

Csillagos 5 pont! :) A bőrömet nagyon szépen helyre tette, a hatása hamar szemmel látható volt. Emellett, nagyon jól hidratál is, ami nálam szintén nagyon fontos. Először azt hittem, hogy az illatával nem leszek kibékülve hosszú távon, de bevallom, bejön ez a cubeba vonal, tényleg kicsit jobb kedvre deríti az embert :) Azt hiszem megtaláltam az arcmosó szappanomat (esténként a sminket is ezzel távolítom el, teljesen megfelel a célnak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil