Colgate

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

Nittuska

2019. március 24.

Én a colgate 360° pro interdental fogkefét használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, jó puha, nem bántja az érzékeny inyt, teszi a dolgát.
És még jól is néz ki 🤭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

És még jól is néz ki 🤭

honey88

2018. április 29.

"Soft" verziót vettem belőle, de annyira durvák a sörtéi, hogy nem is értem, hogy lehet ezt soft-nak hívni. Számomra kellemetlen vele a fogmosás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

My Molly

2017. október 15.

Eddig mérföldekkel ez a legjobb fogkefe, amit eddig próbáltam. Viszont, mivel sensitive nem volt, a mediumot hoztam el, ami egy kicsit durva a fogaimnak, de érezhetően jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

bszcs17

2017. február 22.

Nagyon jól tisztít, nem vérzik tőle az ínyem, a sörtéi pedig tökéletes keménységűek. Plusz pont, hogy van rajta nyelvtisztító is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

kisenikoke

2016. december 5.

Elégedett használó voltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Elégedett használó voltam.

Erus15

2016. február 7.

Dm kuponnal vettem, gondoltam beszerzek most már egy márkás fogkefét is. Elégedett vagyok vele, jó a fogása, könnyű vele elérni minden helyre, pont jó erősségűek a szálai, nem bántja az ínyemet és van rajta nyelvtisztító is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

sabrirory

2015. szeptember 2.

Csodálatos! Kemény 500 vmennyi pénzbe fájt dm kuponnal. Nagyon jó érzés vele fogatmosni. A nyele is kényelmes, nagyon könnyű. Mindenhova befér, nem vérzik az ínyem tőle (extra softot vettem). Mindig vissza fogok térni hozzá:)

Kozel 2 honap utan,most ott tartok,h kidobom.... Nem vagyok egy durvan sikalo tipus, de a szalai mar most teljesen szetmentek....:( megfosztom egy csillagtol emiatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Nyufika

2015. szeptember 1.

Évek óta ilyen fogkefét használok, teljesen elégedett vagyok vele. Nem túl durva, alapos, a nyelvtisztító része is jól végzi a dolgát. Nekem eddig egy sem hullajtott el egyetlen szálat sem, mint az előző véleményezőnek. Egyelőre nem találtam jobbat ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Nussh

2015. szeptember 1.

Nem gondoltam, hogy valaha fogkefét fogok véleményezni Krémmánián, de ha már valaki feltette... Szóval így még a 26 évem alatt nem jártam. Ez a fogkefe vedlik. Egy hete használom és már három alkalommal találtam elhullajtott sörtét a nyelvemen. Egyébként meg lennék vele elégedve, mert nem durva, jól tisztít, a nyelvtisztító rész is tetszik, de azért azt elvárnám egy fogkefétől, hogy a sörtéi stabilan tartsák magukat a helyükön! Valószínűleg szokásomhoz híven csak egy selejtes példányt fogtam ki (abszolút nem lep meg :D), úgyhogy legközelebb is ilyet veszek, hátha akkor jobban beválik :) /3 és fél csillagot adnék rá, ha lehetne/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

nanne

2014. december 20.

Csak az Ultra softot használom. Nem vérzik az ínyem, jó érzés vele fogat mosni. Rendesen tisztít. Lehet, hogy egy kicsit drágább fajta, de akinek sokat vérzik az ínye, annak megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.