Colgate

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

horvathreka

2021. augusztus 8.

Végre normálisan tudom tisztítani a fogaim :) mivel felül 1 fogam kiall így a mellette lévő fogakat nehezebben tudom tisztítani, de ezzel gyerek játék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

fioretta

2021. február 28.

Jól kézre állt, a gumis, tapadós nyelet könnyű tartani, nem csúszkált, de a nyél (különösen a felső szakasza) lehetne vékonyabb. A fej hátsó felén lévő nyelvtisztító kellően érdes, érezhetően tisztította a nyelvet. A sörték kicsit durvák. A fej a kialakítása és mérete miatt nem fért nagyon hátra, picit nehéz volt vele elérni a hátsó fogakat. Kezdetben kellemes érzés volt vele fogat mosni, de néhány hét után a sörték elkezdtek "szétállni", és ez zavarta az ínyemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Jelizz

2020. március 25.

sajnos 2db os kiszerelesben vettem akciosan, nekem nem tetszik ki csuszik fogmosas kozben a kezembol. Reszeli a szamat a nyelvtisztitito fele. Tul pici a kefe resze es nem tiszit megfeleloen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Nittuska

2019. március 24.

Én a colgate 360° pro interdental fogkefét használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, jó puha, nem bántja az érzékeny inyt, teszi a dolgát.
És még jól is néz ki 🤭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

És még jól is néz ki 🤭

honey88

2018. április 29.

"Soft" verziót vettem belőle, de annyira durvák a sörtéi, hogy nem is értem, hogy lehet ezt soft-nak hívni. Számomra kellemetlen vele a fogmosás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

My Molly

2017. október 15.

Eddig mérföldekkel ez a legjobb fogkefe, amit eddig próbáltam. Viszont, mivel sensitive nem volt, a mediumot hoztam el, ami egy kicsit durva a fogaimnak, de érezhetően jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

bszcs17

2017. február 22.

Nagyon jól tisztít, nem vérzik tőle az ínyem, a sörtéi pedig tökéletes keménységűek. Plusz pont, hogy van rajta nyelvtisztító is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

kisenikoke

2016. december 5.

Elégedett használó voltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Elégedett használó voltam.

Erus15

2016. február 7.

Dm kuponnal vettem, gondoltam beszerzek most már egy márkás fogkefét is. Elégedett vagyok vele, jó a fogása, könnyű vele elérni minden helyre, pont jó erősségűek a szálai, nem bántja az ínyemet és van rajta nyelvtisztító is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

sabrirory

2015. szeptember 2.

Csodálatos! Kemény 500 vmennyi pénzbe fájt dm kuponnal. Nagyon jó érzés vele fogatmosni. A nyele is kényelmes, nagyon könnyű. Mindenhova befér, nem vérzik az ínyem tőle (extra softot vettem). Mindig vissza fogok térni hozzá:)

Kozel 2 honap utan,most ott tartok,h kidobom.... Nem vagyok egy durvan sikalo tipus, de a szalai mar most teljesen szetmentek....:( megfosztom egy csillagtol emiatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.