Colgate

Ár:   £2.49   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2020. április 20.

Ár:   £2.49
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkrém kókusz kivonattal és gyömbér olajjal. Kizárólag növényekből és ásványi anyagokból származó természetes kivonatokkal formulálva, a száj mindennapi védelmére.

Rony

2020. május 3.

Sajnos nem vált be.
Egyszerűen nem hagy maga után tisztaság érzetet. Olyan, mintha meg sem mostam volna a fogam.
Talán akik az enyhe íz kedvelői, nekik beválhat, én sajnos csak az, erős mentolos ízt szeretem.
Egy próbát azért azért megéri, de én tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Sajnos nem vált be.
Egy próbát azért azért megéri, de én tuti nem veszem újra.

Hidratálók: PEG-12