Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milli006, Módosítva: 2015. június 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Erősíti a fogínyt, hatékonyan lép fel a foglepedék képződése ellen és véd a fogszuvasodás ellen. Fluoridot és gyógynövénykivonatokat (kamilla, menta, mirha, zsálya) tartalmaz.

Milli006

2012. június 1.

Én is nagyon szeretem, szuper íze van, nem marja szét a számat. Csak néhány csepp kell belőle (amit vízben kell elkeverni), így sokáig elég 600 forintért.
Külön plusz a matt üveg csomagolásért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 1.

Külön plusz a matt üveg csomagolásért. :)

szaniblue

2012. június 1.

Szeretem ezt a szájvizet. A fogkrémmel együtt használtam. Nagyon jó tiszta érzése lesz tőle a számnak. :) Jó az íze, szerintem a Colgate Herbal-ra hasonlít. Amikor be volt gyulladva az ínyem akkor is ezzel öblögettem a számat. Sajnos eddig csak a Müllerben láttam, az meg elég messze van tőlünk, ezért csak ritkán tudom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.