Colgate

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DrunkCat, Módosítva: 2016. december 1.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Colgate Max White fogkefe + fehérítő toll segítségével ragyogóan fehér mosollyal egészítheted ki napi szájápolási rutinodat. Gyorsan és egyszerűen.

• FOGMOSÁS: Használd a Colgate Expert White fogkrémet fehérítő fogkefénkkel, amely fényesíti a fogakat, és segít eltávolítani az elszíneződéseket.
  • FOGFEHÉRÍTÉS: A fehérítő zselét közvetlenül a fogakra vidd fel. Használat után ne öblítsd ki a szád! Fogfelülethez tapadó formulájának köszönhetően segít mélyen fehéríteni a fogakat.
  • KÉSZ: A fehérítő tollat fogmosás után tárold a fogkefe belsejében.

Babooca

2019. augusztus 21.

Kiárusítva találtam az egyik DM-ben. A fogkefével nincs gond, teljesen jól használható. Kicsit kemény, de odafigyeléssel óvatosan is lehet vele bánni. A fehérítő tollat eddig egyetlen egyszer használtam, de nem volt vele gondom, leszámítva azt, hogy nagyon ragad, kicsit kényelmetlen és szinte képtelenség nyálmentesnek maradni a használata közben. 10 perc elteltével meleg vízzel kiöblítettem a számat. Én láttam változást, bár már nagyon késő este volt, lehet csak beképzeltem. Használom majd rendszeresen, aztán kiderül. Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Mirabylia

2019. július 6.

Nem értem miért van ennyire lepontozva. A fogkefével nincs semmi gond. Korábban több hasonló volt már, nekem bejött, amikor még manuálisat használtam főleg. A fogfehérítő toll kifejezetten egyszerűen használható. Minden hasonló terméket száraz fogra kell felvinni. Nem értem ez miért ér váratlanul bárkit. Ha fogápolásról vagy fogászatról van szó, nekem azonnal folyik a nyálam. Fogmosás után szárazra törlöm a fogaimat (először alulra, aztán felülre viszem fel a gélt). (Eddig legrosszabb esetben gézlapot hajtottam a ínyemhez, hogy szárazon maradjon minden a felvitel idejére.) Egyáltalán nem nehéz felvinni. Az összetétele miatt fennmarad, amennyire kell. Nincs benne sok peroxid, ennek ellenére meglepően látható az eredménye, pedig nekem nehezen világosítható látványosan a fogam!
Szerintem ár/érték arányban nem rossz, főleg akciósan! Viszont egy akciós fogfehérítéshez képest is olcsóbb és bár kevésbé látványos, de hatásos. Viszont nem is jár olyan mértékű érzékenységgel, mint a rendelői fehérítés.
Egyelőre biztos, hogy fogok még ilyet venni, bátran ajánlom. Csodát nem tesz, de meglepődtem a hatásfokán. Nem tapasztaltam, hogy negatív hatással lenne a fogaimra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Jucus91

2018. szeptember 10.

Ajándékba kaptam, így kipróbáltam. A felkenése lehetetlen, amint víz éri nem tapad a fogakra. Maximum éjszakára ajánlott felkenni, mert ezzel utcára menni nem lehet. Ami rátapad a fogakra egy idő után az is "lecsúszik". A fehérítő hatása nem rossz, a változás észrevehető volt, viszont úgy éreztem, mintha felpuhítaná a fogaimat. Nem veszem újra az biztos....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

anemon

2018. szeptember 10.

Féláron (2500 Ft) sikerült hozzájutnom, de ennyit sem ér. A fogkefe egy katasztrófa, a fele kemény gumi, felsértette az egész ínyemet. Cipőpucolásra megtartottam. A fogfehérítőben a felkenhető krémben valóban lehet hidrogénperoxid, mert valamicskét fehérített a fogamon (2 hét használat alatt), de a felvitele kínkeserves. Mivel a fogakon kell hagyni a kencét, végül valahogy csak lekerül a gyomorba, ami nem hiszem, hogy túl egészséges. Plusz negatívum, hogy a dobozon 3 hét használatot javasolnak, de nekem egészen pontosan 13 nap alatt elfogyott, pedig nem pocsékoltam. Ez a termék ciki a márkára nézve.Ha fogfehérítőt keresel, keresgélj tovább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Pumi

2018. március 21.

Ez egy borzalom, ragad , mint a rágógumi :( Nekem nagyon nem jött be, alig birom lemosni, eddig alig használtam, de azért , mert olyan mint a tapéta ragasztó. Randi előtt felejtős, ott fog a polcomon megavasodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Anett0721

2018. január 11.

Pro:
- valóban fehérít, nekem látványosan
- nincs rossz íze

Kontra:
- iszonyú nehéz felvinni, alsó fogsoromra konkrétan lehetetlen, amint nedvesség éri a cuccot, leolvad, lecsúszik egyben
- az ínyen és szájpadláson fura ragadós érzetet okoz legalább fél óráig és leöblögetni se lehet rendesen
- gyorsan fogy

Szóval összességében hatásos de piszok nehéz kezelni, alsó fogsorra kb. lehetetlen. Viszont mivel ahova sikerül feltenni rendesen ott használ, ezért 3*. (2 és felet adnék ha lehetne). Nem tudom újraveszem-e, ahhoz képest drága hogy több a negatívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Pro:
- valóban fehérít, nekem látványosan
- nincs rossz íze

Kontra:
- gyorsan fogy

audreyenn

2017. november 1.

Nekem használt. Tényleg kicsit ragacsos, jól be kell dörzsölni a fogakba. A hozzá csomagolt fogkefe alaposan tisztít, nekem bejön, hogy vastagabb a nyele. Voltam már fogorvosi fehérítésen is, az sem volt tartósabb. Ja, és minden este kell használni, akkor látványos az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Vivus94

2017. szeptember 5.

Akciósan vásároltam, úgy gondoltam,hogy egy próbát megér és nagy reményeket fűztem hozzá az itt olvasott vélemények ellenére is. De hatalmasat csalódtam. A fogkefe nem áll kézre és a számban is kényelmetlen. De inkább a fehérítő toll volt a lényeg. Ez valami borzasztó, nem is értem, hogyan lehetett ilyen terméket piacra dobni. Lehetetlen felvinni a fogakra ezt a micsodát. Nyúlik, ragad, csúszik, a nyál még kevésbé engedi, hogy a trutymó a helyére kerüljön. Próbálkoztam a tollal, ujjal, de csak elpazaroltam egy csomót belőle. Kín keservesen sikerült valamennyit ráapplikálnom a fogacskáimra, de nem marad fent pár percnél tovább (ha nem beszélek,és zárva tartom a szám) mert a nyál pikk-pakk leoldja onnan. A számat pedig összeragasztja. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

hmezeizsu

2017. augusztus 25.

A fogkefe nagy és könnyű nekem nagyon nem áll kézre, a fehérítő toll pedig, a zselét egyszerüen alig lehet a fogakra kenni annyíra nyulik,és közben meg a folyo nyál leszedi azt a keveset is amit sikerült rákenni....nagyon macerás! Ezenkívűl tapasztaltam némi fogérzekenységet is, ami hamar elvette a kedvem... Mondjuk mit vár az ember ennyi pénzért...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

ccp

2017. augusztus 3.

Tényleg fehérít, de úgy kimarta a torkom, hogy alig bírok beszélni, érdekes. Remélem elmúlik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Emolliensek: Dimethicone, Petrolatum
Emulgeálószerek: Cetylpyridinium Chloride
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetylpyridinium Chloride

PVP 0 0

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.