Colgate

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorina07, Módosítva: 2021. november 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogkrém speciális formulája fehérítő lapocskákat tartalmaz, melyek fogmosás közben felolvadnak és kifejtik fehérítő hatásukat, melynek segítségével a fogak visszanyerik természetes fehérségüket.

martuska83

2021. november 17.

Kedvenc fogkrémem, kipróbáltam a zöld társát is az is tetszett, de ez a favorit. A kis lapok fehérítenek, az íze mentolos de nem erős és nem csípős, lágy mentol. Aki erősebb mentol ízt szeret annak nem fog tetszeni. Teszi a dolgát, jól habzik, a fogaim tiszták- szánkózni lehet raja kb. :D- a szám is tisztának érzem, lepedéket eltünteti, frissességet biztosít. Egy szó mint száz, én szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 17.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1