Colgate

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. szeptember 5.

Kiszerelés:
Lelőhely:   hipermarketek, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Összeszerelhető utazó fogkefe, soft

• a fogkefe összecsukható, így kevesebb helyet foglal
  • a borítás rápattintható az összecsukott fogkefére, így annak szálai tiszták maradnak

Mirabylia

2019. július 6.

Imádom ezeket a hordozható fogkeféket! Többfélém van, mert jó, ha mindig akad egy kéznél. Általában hordok egyet magammal, de utazáskor szoktam eltenni biztonsági tartaléknak az elektromos mellé. Alapvetően már nem igazán használok manuális fogkefét, mióta van elektromos.
Kifejezetten szeretem, hogy nem kell hozzá külön tok és kis helyet foglal. Elég erős kis darab. Nem a legtökéletesebb a sörtéje, de a célnak megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

random

2018. szeptember 2.

Mindig tartok egy ilyet a neszeszeremben (még fogszabályzós időből fennmaradt szokás, hogy legyen nálam fogkefe). A célnak megfelel, vészhelyzetben egyszer-egyszer, nem túl erős, bár az otthon használt extrasoft fogkefékhez képest azért erősebb. Kb félévente-évente újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.