KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Colgate

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. szeptember 5.

Kiszerelés:
Lelőhely:   hipermarketek, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Összeszerelhető utazó fogkefe, soft

• a fogkefe összecsukható, így kevesebb helyet foglal
  • a borítás rápattintható az összecsukott fogkefére, így annak szálai tiszták maradnak

random

2018. szeptember 2.

Mindig tartok egy ilyet a neszeszeremben (még fogszabályzós időből fennmaradt szokás, hogy legyen nálam fogkefe). A célnak megfelel, vészhelyzetben egyszer-egyszer, nem túl erős, bár az otthon használt extrasoft fogkefékhez képest azért erősebb. Kb félévente-évente újraveszem.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.