Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilaszilva, Módosítva: 2014. január 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

anitaanett

2019. április 22.

Valóban sokáig elég, régóta használom már. Kicsit tényleg széles, amit furcsálltam is, amikor elkezdtem használni, most már megszoktam. Összességében meg vagyok vele elégedve, nincs az az erős mentol íze és illata, mint a többi fogselyemnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

ainatol

2019. január 20.

Az egyetlen a drogériában, ami nem mentolos. Jól bevált, könnyű használni, kiszedi a kisebb/nagyobb maradékokat is. Az 50 méteres kiszerelés nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

dunaimano

2018. szeptember 2.

Nekem túl széles... Könnyen csúszik, de emiatt néha nehezebb is dolgozni vele, többször át kell menjek egyes részeken, hogy tisztának érezzem. Az oral-b-t jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Viviencsv

2018. március 13.

Én kifejezetten szeretem, hogy könnyen csúszik, bár tény, hogy széles. Az egyik legjobb szerintem,mert kellemes használni és jól tisztít!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Nicolett022

2016. május 15.

Először furcsa volt, hogy ilyen széles, de meglepően könnyű használni. Jól csúszik, viszont emiatt nem is tisztít annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

Opille

2015. február 1.

Túl csúszós, nem dörzsöli/tisztítja rendesen a fogközöket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 1.

Túl csúszós, nem dörzsöli/tisztítja rendesen a fogközöket.

lilaszilva

2014. január 17.

A szál elég széles, kicsit furcsálltam is. Viszont iszonyú könnyen csúszik a fogak közé, alig lehet érezni, kényelmes, és kellemes vele dolgozni. Ezelőtt Oral-b-t használtam, és szerintem az jobban tisztít, de ez sem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.