Colgate

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2014. július 31.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A különböző magasságú szálcsomók segítik a fogközök tisztítását, a nyelvtisztító pedig eltávolítja a rossz leheletet okozó baktériumokat. A hajlákony nyaknak köszönhetően használata még kényelmesebb.

Szálerősség: közepes

Demonshadow

2018. február 8.

A kedvencem, engem a nyelvtisztítójával vett meg kilóra ez a fogkefe. Sokáig kibírja egy, igazából higiéniai okokból szoktam cserélni, mert a sörtéi nem deformálódnak el. Ár-érték arányban nem ez a legjobb, nem érzékeny, nem vérző fogínyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

kisenikoke

2016. március 13.

Jó kis termék, jó árral. Van jobb is, ezért "csak" 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Jó kis termék, jó árral. Van jobb is, ezért "csak" 4*.

kovacsrekaa

2015. szeptember 18.

Nagyon jo kis fogkefe :)
A dm sajat markas fogkefejet csereltem le erre. Annak a feje "frissen" konkretan fel tepte az inyem, es allandoan verzett.
Ebben tetszik, hogy van hozza kis kupak. Jol tisztit, es barati az ara. Sot, dm-es kuponfuzetben most 300 forint, annyiert meg ingyen van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Nagyon jo kis fogkefe :)

anitaanett

2015. január 8.

Évekig használtam ilyen fogkefét. Kezdetben nem volt gond, hogy nem soft. Most már szívesebben használok puhább fogkeféket. Az ára olcsó. Egyetlen negatívuma, hogy 3 hónapot nem nagyon bírt ki. 3 havonta cserélem a fogkeféimet, de sajnos ez ritkán bírt ki annyit, előbb szétmentek a szálai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.