Collection

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katie, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt hatású fedőlakk.

Mackobunda

2015. november 16.

Az 1. White Out van meg, szerintem semmit nem ér. Sokkal jobb minőségű lakkjai vannak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Katie

2015. szeptember 6.

Már régóta szerettem volna egy matt körömlakkot, de kicsit csalódtam benne. Nehezen szárad, nem keményedik meg teljesen, még 1-2 nap után is vigyázni kell, ha pl. ruhaanyagot nyomok hozzá, benne marad a mintája. Mattítani mondjuk szépen mattít, de a mattság csak 1-2 napig tart, utána kezd fényesedni, és inkább olyan hatása lesz, mintha egy olcsó és gagyi fedőlakkot használtam volna, ami mattnak túl fényes, fényesnek pedig túl matt. Viszont a "long lasting" része nagyon igaz, nagyon tartós kis cucc. Rajtam általában 1 napnál tovább nem marad meg semmilyen körömlakk, ez viszont nem kopik le egy hét után se. Kipróbáltam úgy, hogy egy réteg színes körömlakk, rá egy réteg ebből, még rá pedig egy réteg fényes fedőlakk, és több mint egy hétig kitart vele bármilyen lakkozás. Szóval ha nem is top kategóriás termék, de legalább 1-2 napra lehet matt körömlakkom, után pedig visszacsinálom fényesre, és még nagyon sokáig nem kopik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetyl Triethyl Citrate, Isopropyl Alcohol