Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   parfümériák

Romantikus, elképesztő, ellenállhatatlan. Egy paletta, amely vonzza az érzékeket és a szerelemről beszél, elcsábít egy pillanat alatt, még mielőtt megmutatná képességeit. A virágzó rózsaszirmok azonnal elkapják a pillantásodat. Aztán a Profumo dell'Amore parfüm illatcsokra csábít el. Végül pedig menthetetlenül beleesel az elbűvölő színek és az ultrakönnyű selymes por bűvöletébe, ahogy finoman siklik a bőrön: pirosítóként és szemhéjpúderként is árnyékolhatsz, formázhatsz vele és ragyogóvá teszi a kinézeted. Ez az exkluzív, többfunkciós termék praktikus és könnyen használható. A mindennapi smink-rutin részeként kényeztetheted magad vele minden nap.

2 változatban kapható: n.1 Passion (rózsaszínes tónusok) és n.2 Love (természetes árnyalatok)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

umpalumpa

2017. május 8.

Szerelem első látásra.
Nem vagyok pirosító-fan, de ez most megváltozott. Teljesen elbűvölt a szín és a fény :D. Pont akciós is volt, hát megvettem, pedig csak bambulászni mentem.
Használom pirosítóként, tetején a highlighterrel és magában a fényt az orcáimon és az ajkam fölött. A szemhéjamon is nagyon szeretem. Tartós, könnyen eldolgozható, puha ecsettel is jól felszedhető, pigmentált, de nem túlságosan és szépen építhető. Édesen illatos a púder, ami nekem nem fontos, csak érdekesség. A tokja nem a legszebb, de ami belül van...! Nézzetek rá, ha van alkalmatok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Szerelem első látásra.