Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chyny-eve, Módosítva: 2020. január 19.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

netka

2016. november 25.

Drága termék, de gazdaságos. Mivel nagyon koncentrált kevés kell belőle alkalmanként...azonban semmi extra hatást nem nyújtott az olcsóbb árkategóriához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

chyny-eve

2012. szeptember 2.

Ez a termék valóban nagyon jó, viszont húzós az ára! Szerintem egy olcsóbb kategória is tud annyit, mint ez. Nekem tényleg egyenletesebb lett tőle az arcbőröm, valahogy "újjászületett". :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Adriemil

2012. április 29.

Nagyon jó kis gél, apró de sok radírozó szemcséje van, szeretem érezni hogy egy radír, az radíroz. Imádom az illatát is olyan friss citrusos, üdítő érzés használni, és tényleg újjászületik a bőr. Igaz hogy tényleg vannak hasonló olcsóbb termékek is, de én heti egyszer használom így sokáig kitart, és a nekem hatása is megmarad egy darabig. Olyan nagyon tiszta érzés! Én újra fogom venni azt tuti, főleg hogy sokszor vannak kuponakciók, akkor meg lehet szerezni úgyis olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.