Colo

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Colo, Módosítva: 2017. május 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

"A tél legjobb bőrápoló olajait, és luxus olajait - mint a murumuru vagy a marula - kevertük bele a hidratáló ajakbalzsamba, megfűszerezve egy csipet naranccsal, mézzel és vaníliával. Az olajok párosítása  a garancia arra, hogy zord hidegben sem fog az ajkad kiszáradni, vagy cserepesedni."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nreka

2018. május 6.

A csokis változata a kedvencem lett, így beszereztem ezt a változatot is. :) Továbbra is nagy kedvenceim maradnak a Colo ajakbalzsamok mert nagyon jól ápolnak, természetesek és nagyon szeretem azt a kis csillogást amit a számon hagy(Carmex-el ellentétben ami után nem csillog a szám).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Erina

2017. október 4.

Csak narancs illat semmi vanília. Viszont a narancs is csak az első néhány használatnál érződik. Könnyen kenhető, kicsit fura az ovális kialakítása, de könnyű használni. Hidratálása átlagos, semmi extra. Viszont minden ki szöszt magához vonz. Lehet csak az enyém ilyen, de kb. a negyedik használat után nem lehet visszatekerni. Pixiben volt, nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Ancsulitisz

2017. szeptember 29.

Nagyon kellemes, karamella illatú ajakbalzsam. Könnyen kenhető. Jól hidratál. Nálam új kedvenc. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Honey