Color Club

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2013. március 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fényes gyorsszárító fedőlakk, ami megszárítja a lakkozást 60 másodpercen belül.Tartós és a lepattogásnak ellenálló formula - minden körömtípusra alkalmas.

puckagi

2014. október 27.

Tényleg működik! Én mondjuk egy kicsit többet szoktam várni, mint egy perc, keményre szárítja a lakkot és tökéletes mint fedő lakk is. Árban is elfogadható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.