Colour Alike

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: profectuscat, Módosítva: 2015. január 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• hosszantartó formula
  • egyenletesn terül és gyorsan szárad

Colour Alike Desafinado
Ár: 1800 , Eladó: Myrtle
Állapot: 95%-ban tele, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Heyy

2015. november 8.

Az olívazöld árnyalatból a holos van meg, akciósan rendeltem a Naillandről és teljesen megérte. Egy rétegben is tökéletesen fed, kicsit folyósabb de nagyon szépen terül és jól pigmentált. Bár a duokróm jellegét nem nagyon látni, gyönyörű a színe és nagyon szépen holozik. Az egyik kedvencem, nagyon különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

bandita

2015. január 14.

Szinte valamennyi drogériás márka körömlakk-kollekciója tartalmaz pár duokróm árnyalatot, és mégsem bántam meg egy percig sem, hogy megrendeltem egy fenséges darabot ezek közül.

A "bótyi" duokrómokkal szemben ezt tökéletesen, csíkmentesen, egyetlen rétegben is tudom használni, és nem mellesleg ez az egyetlen duokróm körömlakkom, ami nyomdapárnán is szépen viselkedik, mivel hihetetlenül pigmentált, enyhén krémes állagú lakkról van szó.

Normál száradási idejű, és mert a vele készített manikűrt ezúttal nem volt szívem lemosni, tudok nyilatkozni a tartósságáról is: hiba nélkül túlélt egy akvárium-nagygenerálozást, nemcsak pattogzás, de körömvégi kopás nélkül!

Eddig erre még nem volt példa nálam.
Több lakkot rendeltem a márkától, mert ez az egy teljesen meggyőzött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 14.

Eddig erre még nem volt példa nálam.
Több lakkot rendeltem a márkától, mert ez az egy teljesen meggyőzött!