ColourPop

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: abicicaaa, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Ár:   $12
Kiszerelés:   9 x 1 g

Barackos színekben pompázó, 9 matt, szatén és csillámos szemhéjpúdert tartalmazó paletta tükörrel.

lexyweaver

2020. április 24.

Gyönyörű és pigmentált színek vannak benne, amelyekkel könnyű dolgozni. Kicsit meglepésként ért, hogy eléggé narancsosak a színek a szemen, valamint a legsötétebb szín nem igazán sötét. A Hungry Ghost árnyalatot NYX glitter primerrel használtam eddig egyszer és nagyon szépen fent maradt. Óvatosan mostam le a sminkem, a szemembe sem került belőle.
A csillogós/metálos színek is nagyon jó minőségűek.
A mattok színe rajtam tényleg nagyon narancsosak, de így is tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

A csillogós/metálos színek is nagyon jó minőségűek.
A mattok színe rajtam tényleg nagyon narancsosak, de így is tetszenek.

Alsace

2019. november 7.

Gyönyörű ez a paletta! A színek tartósak, jól pigmentáltak kicsit porolnak sajnos, de nem vészes. Van két nagyon hasonló árnyalat benne a perky és az okkr, kicsit hiányoltam egy erősebb árnyalatot amivel lehet sötétíteni, de ettől függetlenül elégedett vagyok ezzel a palettával. A hungry ghostot nem mertem a szememre kenni sok rosszat hallottam a glitteres sminkekről, illetve nem is értem mit akarnak mondani a figyelmeztetéssel. Ha nem biztonságos szemre kenni miért van benne? Nyilván a szememre akarom tenni ha már benne van :D
Ettől függetlenül nagyon szeretem, ahhoz képest, hogy "csak" barackos a színvilág meglepően sok variációt lehet készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

helgusz

2019. október 21.

Gyönyörű színeket tartalmaz, szerencsére az újabb paletták kevésbé porolnak mint a régiek. Nagyon szépen fent marad a glitteres is egész nap, nem redőződik. A hungry ghost meg... hát gyönyörű :D Barna szemhez nagyon szuper ez a narancsos világ, főleg ha barnával mélyítem :) Nagyon szeretem, nagyon tartós, mindenkinek ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.