ColourPop

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   $7
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Egyedülálló matt rúzs "blurring" effekttel a márkától megszokott magas pigmentáltsággal. A selymes, puha textúra kisimítja a finom ráncokat és egyenetlenségeket, mindeközben nem szárítja az ajkakat. Építhető formulája révén egészen drámai hatást is elérhetünk vele. Az exkluzív LUX formula gránátalma, goji bogyó és szőlőmag kivonatát tartalmazza, melyek megvédik és táplálják az ajkakat.

Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: nem használt, a fotó kedvéért tekertem ki, Helyszín: Budapest, Örs Vezér Tere, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta
timicsoki

2019. július 4.

Nagyon szeretem a matt rúzsokat, de mindig problémát jelent, hogy nagyon szárítanak. Hiába hidratálok alá, egy nap folyékony matt rúzsban, és a szám cserepes. Elkezdtem kísérletezgetni a hagyományos matt rúzsokkal, azok közül is ez a blur hatású volt amire leginkább kíváncsi voltam. Nagyon tetszik az állaga, tényleg simít, feltölt, ahogy a leírásban szerepel. És semmi kicserepesedés. Viszont a kényelem oltárán a tartósságból áldozunk, nem olyan tartós mint a kopogósan matt rúzsok, de nagyon könnyen lehet igazítani, és szépen kopik. Egy árnyalat van meg, a Hey Mr DJ, ami pinkesebb mint az oldalon lévő képek alapján vártam, de nem bánom, mert gyönyörű a színe. Ha megint lesz free shipping az oldalon, biztos rendelek még pár árnyalatot, nem bántam meg hogy beruháztam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Vicus

2019. május 8.

Ez a formula valami eszméletlen! Ajánlom mindenkinek kipróbálásra. A színskála még nem az igazi, lehetne több árnyalat, így első körben csak a Mesmerize tetszett meg. Kicsit sötétebb, mint amire számítottam, de így is nagyon tetszik. Szerintem ez olyan szín, ami mindenkinek jól áll, minden bőrtónushoz passzol. Csomagolás szokásos ColourPop, cuki doboz és maga a rúzs is gyönyörű, "nehéz", minőségi tokban van. Imádom az illatát is, szerintem vaníliapudingra hasonlít. Nem szárít és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Blackxentric

2019. március 14.

Már beharangozáskor tudtam, hogy nekem tetszeni fognak ezek a rúzsok. Négy szint rendeltem belőle. Mindegyik nagyon jó. Szépen pigmentáltak, építhető külső, egyáltalán nem ülnek be a ráncokba és tartósak. Az egyik legjobb rúzsok amiket valaha próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.