ColourPop

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: fancsisz, Módosítva: 2020. február 18.

Ár:   $18

12 lilás, szürkés, hideg tónusú árnyalatokat tartalmazó szemhéjpúder paletta. Megtalálhatóak benne matt, metál és szaténfényű, illetve glitter is egyaránt.

Ár: 3000 Ft , Eladó: kato17
Állapot: Néhányszor használt, jó állapotú, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Fizetés előre utalással, küldés Foxposttal
7000Ft - ColourPop A Flutter Eyeshadow Palette
Ár: 7000Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Fizetés utalással, postán maradóval/foxpost küldöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mrs.imperator

2021. október 7.

Első Colourpop palettám. Amikor megérkezett meglepődtem milyen kicsi, de igazából ez nem hátrány mert utazáshoz praktikus. Karton csomagolással sincs bajom, az egyedüli ami feltűnt mintha irritálná a szemem, lemosáskor is...Illetve eléggé porzik és a pigmentáció sem túl nagy erőssége. Előző kommenthez csatlakozva, magamon is tapasztaltam hogy nem a kívánt mályvás árnyalatokat hozza ki a bőrön hanem inkább szürkés barnás füstös sminket lehet vele készíteni. Ez egy picit csalódás mert én direkt hidegebb lilás tónusú mályvás palettát kerestem. Összességében nem rossz de ha ki tudtam volna próbálni vásárlás előtt lehet mást választottam volna. azért még próbálkozom majd fixáló sprayvel és megfelelő alapozással..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 7.

Honeyhair

2020. május 16.

Akartam valami visszafogott, hétköznapra is vállalható, semleges mályvás hatású palettát, ezért vettem meg ezt, de kicsit megtévesztő a design ahhoz képest, amivé a végeredmény lesz. Az egész csomagolás az én elvárásaim szerint hirdeti magát, és meg is van benne a lilás-mályvás vonal, de felvive a smink összhatása inkább olyan szürkés-barnás-füstös. Azért vonok le csupán egy csillagot, mert különlegesen szép árnyalatokat válogattak össze benne, amik jól is kezelhetők, így nem érdemelné meg, ha jobban lehúznám, de tény, hogy nem ez A mályvaszínű paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 16.

Natalie

2020. február 18.

Az első CP termékem,de nincs ló jó a szamár alapon lett🙄. A coconout nem volt elérhető a csodálatos és valóban semleges színeivel,így lett a Flutter by az enyém,mert szép és nem meleg színek. Sok újat nem tudok róla mondani,remek minőségnek tartom, persze hamar lett pár kedvenc. A nagy csillámos amit nem igazán használok,de találtam közötte olyan árnyalatot,amit tuti fix,hogy majd külön is megveszek,mert annyira jó,kihasználható és illik hozzám. Nekem a karton csomagolás jobban tetszik,jobban kézre van mint a műanyag,ráadásul nyitni is sokkal könnyebb. Az árát tökéletesen megéri,igazán jól kihasználható és nem csak alkalomhoz kötött árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 18.