ColourPop

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 0,98 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 10.

Ár:   $26
Kiszerelés:   15 x 0,98 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Limitált kiadás

15 szuper-pigmentált, csillogó szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Melcsibabyke

2019. július 7.

Imádom! Pigmentált, jó minőségű paletta. Nem porzik, a helyén marad, csodás színek. Ezért az árért ajándék. Tud annyit, mint a drágább társai, sőt... Ebben a palettában nincsenek matt színek, ezért elég különleges. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Hoagirl

2018. november 22.

Ez a második Colourpop palettám, a monokat is nagyon szeretem, de áttértem inkább ezekre, monot már csak akkor veszek ha egy nagyon különleges színt hoznak ki aminek nem tudok ellenállni. :D Kiváló a minősége, egyszerűen nem lehet vele hibázni, már minden színt használtam minden színnel és egyszer sem volt kifogásolható a sminkem. Kevés az olyan paletta amiben tényleg az összes színt használom, de ez egy olyan. Mindig kicsit olyan mintha karácsony lenne, mert sosem tudom éppen mit fogok kombinálni mivel, és ettől nagyon izgalmas a dolog. A csillámos színek potyognak kicsit, de én ezt kivédem egy papírzsepivel, csak egy kicsi odafigyelést igényel és a végeredményért megéri. Nap végéig meg sem moccan a smink, nem fakul, nem kopik a szín, bár szemhéjalapozót mindig minden sminkhez használok. Most a black friday miatt ingyenes a szállítás és vannak napi akciók is, ma így rendeltem meg 10 dollárért az Element of Surprise palettát. Tényleg olyan mintha karácsony lenne... :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

cattitude

2018. január 27.

50 dollár feletti rendeléshez kaptam ajándékba, nagyon örültem neki, mert imádom a csillámos/csillogó szemfestékeket.. a csomagolása karton, de 10.000 km utazás nem ártott meg neki. a színek nagyon szépek, csodásan csillognak. az első 3 szuper highlighternek is. sajnos nekem napközben hajlamosak lepotyogni, így estére csupa finom csillám az arcom. ezen kívül tartósnak mondanám, nem kopik le nagyon a szemhéjról. mindent egybevéve 5 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.