ColourPop

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,85 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   $16
Kiszerelés:   12 x 0,85 g

Különböző finishű, erősen pigmentált szemhéjpúderekből álló paletta, bronzos színvilággal.

Nutellabella

2018. december 1.

Gyönyörű paletta ez is! Mondjuk én depottoltam a palettáimat, és az új tartójukban összekeveredtek. Szerintem így kihasznáhatóbbak, jobban tudom őket kombinálni.
Ja, és mivel a palik mágnesesek, nagyon könnyű kiszedni a pan-eket!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Ja, és mivel a palik mágnesesek, nagyon könnyű kiszedni a pan-eket!

hfancs

2018. október 31.

Nagyon jól pigmentált paletta, gyönyörű barna smoky look-ot lehet vele készíteni. Ha lesz lehetőségem biztos szerzek be még colorpop palettákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Massacre

2018. május 11.

Első vélemény! :)
Ezt választottam mert féltem hogy a Double Entendre nagyon narancsos lesz rajtam, és szerintem jól döntöttem. Színek kellemesek, mindennapi viseletre teljesen alkalmas, de merészebb sminkeket is lehet vele készíteni. A matt világos szín kicsit porol, de szépen lehet vele dolgozni ettől függetlenül. A metálok is szépek, én általában ujjal viszem fel a metál színeket, úgy sokkal pigmentáltabbak. Összeségében tetszik, kár hogy a szállítás majdnem annyiba kerül mint maga a termék, de így sem borsos az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

Első vélemény! :)