ColourPop

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. december 21.

Kategória:   Ajakápolók

A 3 ízben kapható ajakradír bársonyosan puha és sima ajkakat varázsol.

Vegán, állatkísérlet-mentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

timicsoki

2019. július 4.

Nagyon kellemes ízű/illatú ajakradír. Előtte csak egy olcsó koreai scrubot próbáltam, ami egyáltalán nem vált be. Ebben nagyobbak a szemcsék, olyan mint a kristálycukor, és elég jól hidratál. Matt rúzsok előtt mindig használom, és utána nem is igazán kell hidratálót felkennem, ami elég pozitív. Nagy kiszerelés, sokáig elég lesz. Az epreset vettem egyébként, de ha esetleg elfogyna, lehet kipróbálok egy másik illatot is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.