ColourPop

Ár:   $5   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mellcsiii, Módosítva: 2016. július 25.

Ár:   $5
Kategória:   Sminkek szájra

• könnyű, kényelmes viseletet biztosít
  • organikus kókuszvajat és E vitamint tartalmaz

her6

2020. augusztus 19.

Több árnyalatban is rendeltem már lippie stix-eket, imádom a színüket. Viszonylag tartósak és kevésbé érzem őket a számon, mint egy liquid lipsticket. DE! Legalább 3 rúzsom kiesett a csomagolásából, egyikből letört egy darab, másik kettőnek egy része a kupakjában nyomódott szét, valamint maga a teteje is nagyon könnyen lejön. Nem merem magammal vinni őket már sehova, így ritkán használom csak őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

cherry19

2019. július 19.

Ziggie, Brink, Girl Gang és She Bad árnyalatokban van meg.
Spoiler alert: nem szeretem a matt rúzsokat. Se a folyékonyakat, se a kitekerőseket, de ezutóbbival könnyebben össze tudok barátkozni megfelelő körülmények közt.
A Brink(Matte) volt az első, egy rózsásabb nude jellegű valamire vágytam..nem azt kaptam. Egyenest középpink. A formula száraz, viasszerű, nehezen oszlik el a számon és olyan darabos látványú. Némileg orvosolható egy kis szájfénnyel alatta, de a szín akkor se tetszik.
Ziggie (Matte X) a következő, szupermatt, de könnyed érzésű, könnyen terülő formula, az árnyalat is nagyon tetszik, igazán szép mély őszi rúzs. Nagyon hasonlít nekem a Lovely K-Lips Milky Brown-jára. Nagy hátulütője viszont hogy irgalmatlan szárítja az ember ajkait. Vicc nélkül az egész éjjel ápoló olajban úszó szám 1 óra alatt cserepesre szárítja.
Hibából küldték egyszer a She Bad (Matte X)-et. Bár ne tették volna..formula kb olyan, mint a Ziggie-é de ez beül a kis redőimbe is! Más rúzsok "nudeosítására" tudom csak használni, magában totál korrektorszín.
A Girl Gang (Matte) a kedvencem a 4 közül, a legfrissebb darab is a háznál. Ugyan állítólag ugyanaz a finish/formula, mint a Brink ezt mégis sokkal könnyebb felvinni és kényelmesebb viselet is. Ez az első igazán barnás tónusú rúzsom, de nagyon szeretem, átlátszó szájfénnyel keverve szoktam használni.
Tetszik, hogy szép precízen lehet vele rajzolni a kialakításából adódóan, ám számomra túlságosan "hit or miss" a termékcsoport hogy újabbakat vegyek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Ziggie, Brink, Girl Gang és She Bad árnyalatokban van meg.

Melcsibabyke

2019. július 7.

Imádom. Nagyon kellemes viselet az ajkakon, cseppet sem szárít. Viszonylag tartós, van árnyalat, ami akár evés után is elég szépen a helyén marad. Egyelőre csak 5 árnyalatban van meg, de tervezem több beszerzését is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Anheszenamon

2019. május 13.

Soha nem hoztak lázba a Lippie Stixek, valamiért gyenge minőségűnek gondoltam őket. Aztán láttam swatchokat és nagyon megtetszettek a színek. Először két minit vásároltam meg, a világos nude Cookie-t és az erőteljes pinkes After Shockot. Elképedtem mennyire jók. Mattok, viszonylag tartósak és nagyon kényelmesek. El is határoztam, hogy nekem ebből a cuccból kell még több szín. Azóta beszereztem a Lumiére-t és a Brinket. Csodásak. Nagyon pigmentáltak, krémesek, nem szárítanak. Minden jót el tudok mondani róluk, amit egy rúzstól elvárok. Az meg csak plusz bónusz, hogy az áruk is baráti. Mindenkinek ajánlom, aki nem próbálta még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Vicus

2019. április 13.

KathleenLights mutatta a videójában az Aquarius árnyalatot és egyszerűen imádom, egyik legszebb nude árnyalat amit ismerek. Jelenleg ez az egyetlen szín van meg a lippie stix-ek közül, de biztosan fogok még rendelni más színekben is. Nagyon jó minőségű, simán veri szerintem a legtöbb drogériás rúzst. Nyilván nem egy extra tartós a formulájából adódóan, ezért erős színek esetén inkább másfajta rúzst választanék. Egyébként nagyon jól pigmentált, krémes és van egy kis plusz fénye, ami nagyon tetszik. Szuper ez a forma is, könnyű precízen feltenni. Ja és ami számomra az egyik legfontosabb tényező, hogy nem szárítja a számat, így egyre gyakrabban használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Lencseee

2019. március 23.

Olcso volt, kb 6-800 huf volt egy darab, ha az 5os pakk arat darabra elosztom...kremes, de ennek ellenere valahogy szaritja a szamat...probalkozom meg a carmexes megoldassal is, de egyelore kozepes az erzet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

Grett

2019. március 20.

Ez az amiről csak úgy áradoznak az emberek, és amúgy jogosan. Egyik színem a Tootsie, kb. pont ilyet vártam, szép kis nude, bár a számon minden rózsaszínesebb. Könnyen felvihető, tartós és nem drasztikusan kopik, hanem szépen belülről. Na a másik a Goal Digger, ami szerelem volt a képeken, de kicsit inkább a narancssárga árnyalat jön ki belőle, mint a warm rose. A csomagolásuk talán túl műanyag, nehezen záródik és a rúzs picit túl krémes. Összességében az árát teljesen megéri, és tényleg nem szárítanak.
Update: A Goal Diggert azóta nagyon megszerettem, tipikusan ilyen esti/bulis szín lett, valamint vettem egy Aquariust, ami olyan szép nude, nagyon szeretem, bár nem túl tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

browning

2019. január 7.

Az I'm upset árnyalat van meg, ami egy elég határozott piros. Nagyon szép, jól lehet irányítani a felvitelt és nagyon finom az állaga is. Kicsit nekem furán kopik, ha "teljes ajakra kenem fel" vastagon, hogy mindenhol egységes legyen. Ha kicsit természetesebb hatással próbálkoztam, hogy kb felütögettem a rúzst és az ujjammal finoman egyengettem el a szélek felé, na úgy már csodás. Legközelebb kevésbé vad színnel próbálkozom, lehet :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Nutellabella

2018. december 1.

4 db van meg, egy akcióban vettem tavaly nyáron. Nagyon élénk színeket választottam, nem használom ki őket sajnos. Viszont annyira brutálisan pigmentáltak, hogy ha a zsepit, amivel letöröltem őket a számról, a wc csészébe dobom, s nem húzom le rögtön, megfogják azt! 😀😀😀 Az ajkakon is hagynak egy kis színt, de furcsa módon ez mind a vörösek, mind a nude-osabbak esetében egy rózsaszín árnyalat. A tartósság és a formula miatt 4.

Btw észrevettétek, hogy a Catrice hasonló tartóban kezdett rúzsokat árulni?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Btw észrevettétek, hogy a Catrice hasonló tartóban kezdett rúzsokat árulni?

vadvirag919

2018. augusztus 9.

Lumiere és Oh snap árnyalatban csaptam le rájuk itt a Krémmánián. Régóta szerettem volna egy Lippie Stixet is a márkától, de eddig kimaradt. Ami kár, mert naaaagggggyyyon tartósak. Mindkettő matt, brutál pigmentált, és mint a satin folyékonyoknál már megszoktam: a felső réteg lejön poháron stb. de utána már nem fog és a szín marad. Evésnél kopik valamennyit, viszont a Lumiere az úszást simán kibírta, úgyh én megadom neki a vízálló jelzőt is. :D :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin