ColourPop

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Reni39946, az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2020. február 17.

Ár:   $7
Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Teljes fedést adó, szatén finishű, tartós rúzs. Az acai, jojoba és gránátalma mag olajok keverékét tartalmazó formula hidratálja és frissen tartja az ajkakat.

24 árnyalatban kapható

Ár: 3000 , Eladó: Evelinke12
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy posta

ninahf

2020. február 20.

A Belle árnyalat van meg, még a Disney kollekcióból, imádom!
Habár kicsit más színre számítottam (de ugyebár ez minden colourpop rúzsnál veszélyes), de nekem nagyon tetszik. Kicsit mályvás árnyalatú nude, elég tartós, de nem árt aláhidratálni mert azért hajlamos szárítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

A Belle árnyalat van meg, még a Disney kollekcióból, imádom!

Vivienn05

2019. január 26.

A Foolish és az LA Lady nevű árnyalatok vannak meg eddig. Eleinte tartottam a színektől, nem tudtam, hogy mennyire fognak hasonlítani a swatchokra, de szerencsére nagyon pozítívan csalódtam. Nagyon krémes állagú mind a két rúzs, egyszerű velük dolgozni, a számon pedig iszonyatosan tartósak. Egy ideig bírják az evést és az ivást is, szépen egyenletesen kezd el kopni nap közben. Az ára nagyon kedvező, átszámítva olsóbb mint némelyik drogériás rúzs. Nálam eddig az összes drogériás rúzsomat lepipálta, így egy pár árnyalatot még biztosan beszerzek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

ErikaErika2

2019. január 5.

Nekem a Belle nevu ruzs van meg a Disney kollekciobol. Nem vartam tul sokat de nagyon-nagyon kellmesen csalodtam, remek termek! A szin gyonyoru, kellemes viselet, a csomagolasa nem rossz, meg is rendeltem a Cinderella arnyalatot is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

Sharklady87

2018. szeptember 27.

Ár érték arányban nagyon jó, az Essence matt rúzsaihoz tudnám őket hasonlítani, csak ennek jobb a színválasztéka, viszont nem lehet élőben megnézni és csak rendelni lehet. Valamit valamiért. A tok nagyon masszív, jól zár, de gyűjti az ujjlenyomatokat. Nekem a Shayla collab színei vannak meg és nagyon szuperek, szépen fednek és kellemes érzetet hagynak az ajkakon, de nem extrém tartósak. Biztos fogok még beszerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

KFlower

2018. július 12.

Nekem az Angel City van meg. Van egy pár rúzsom, de eddig ez a legtartósabb mind közül, 5 órát volt a számon, és még nem akartam levakarni magamról. Nem ül meg a ráncokban (a matt verzióból a Little League van meg, ez viszont igen, de szerencsére nem vészes), élénk színű, full pigmentált és nem szárít. Mindkettő 5*-ot érdemel. Akcióban vettem 3-at, a 3.-at adom ajándékba, és ugyan amikor rendeltem, zsákbamacska volt, mert nem próbáltam a terméket addig, de most már biztos vagyok benne, hogy sikere lesz. Az ára kb. 2000 ft körül van, szállítástól és akcióktól függően, bőven megéri, dupla ennyit és elkérhetnének érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Amadea

2018. április 30.

Nem tudom, hogyan, de a Colourpop nagyon jól csinálja. Annyiféle árnyalatú és finish-ű rúzst lehet a drogériákban is kapni, de nekem az ő termékük kell egy másik kontinensről. Pont eltalálnak valamit, ami megmozgatja a fantáziámat, hogy igen, ez a szín (az összes...) kicsit más, kicsit különlegesebb, és, amiben biztos lehetek, hogy a relatíve alacsony ár mellett jó lesz a minősége is.
És tényleg.

Eléggé cidriztem, mert egyszer már a lippiek-nél is sikerült mellényúlni, de Temptalia Christine színmintái egész jók és mindkét választott árnyalatot boldogan hordom. A Dream Easy egy meleg korall árnyalat, rajtam kicsit narancsosabb, de még abszolút vállalható. A Nu Wave kevésbé könnyed állagú, valósággal odaköt a számra, de Carmex vigyorog alatta, úgyhogy csak nyugodtan. Már biztosan van ilyen színem, de ez kibír egy egész napot, teával, ebéddel, mindennel, komolyan! Christine hideg pirosnak mondja, nekem ez pink, nagyon szép, telt szín, elvileg satin ez is, mint a Dream Easy, de érzésre inkább mattnak mondanám a ragaszkodása miatt, amúgy van egy enyhe fénye.

Szóval a Colourpop megint megcsinálta. És már vannak új, csodás színek.
Egyedül a csomagolása nem tetszik annyira, van súlya a toknak, jó kis masszív, de már én is unom egy kicsit a rosegoldot, a csillagok meg inkább a rúzs oldalán látványosak, a tokon elég jellegtelenek, de a fene bánja, ha egyszer jók.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

És tényleg.

Szóval a Colourpop megint megcsinálta. És már vannak új, csodás színek.

Reni39946

2018. március 2.

Első körben (mostmár bátran mondok/írok ilyet) két színt rendeltem, a Still Crazy (mályvás rózsaszín) és a Money Side Up (visszafogottabb pinkes) nevű árnyalatokat. Imádom őket! Az én ajkaimon nagyon sokáig bírják, kaját is simán túlélik. Az illata is nagyon bejön és kellemes érzés a viselete. Nem tudok rosszat mondani rá. Számomra ezzel a rúzzsal csak a nem megfelelő szín választása miatt lehet kellemetlenség, egyébként nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

zalla

2018. február 24.

Nagyon belelkesedtem, mikor kiderült, hogy hagyományos rúzzsal is kijön a Colourpop. Ami viszont elsőre éreztem, hogy nem fog tetszeni, az a külcsín. Értem én, hogy cuki a csillag, de miért értelme van a rúzs oldalán? A másik a -meglepő színválasztás!- rosegold ház. Szerintem ha a sminkes fiókot 3 év múlva kihúzom, egy pillantás alatt meg fogom tudni mondani, melyik termék 2017/2018-as évjárat... De a Colourpop nagyon a fiatalokra és a trendekre utazik, azt hiszem van az a vásárlóréteg akinek ez bejön. Szerencsére a belbecs azért meggyőző. Két árnyalat van a birtokomban: a Still Crazy egy mályvás szín, míg a Ghosted egy nagyon furcsa egyvelege a korallnak a mályvának és a vörösesbarnának. Mindkét szín nagyon pigmentált. A rúzs félúton van a matt és a szatén között, amit felvitelkor is érezni lehet. Nem siklik olyan könnyen az ajkakon, mint egy hidratáló krémes rúzs, viszont nem is kényelmetlen. Nem szárít, de nem is hidratál. A tartóssága kicsit jobb mint az átlagos rúzsoké. Ami miatt viszont kiemelkedik a mezőnyből, az az ár-érték aránya. Ennyi pénzért (kb. 1900 Ft 3,5 gr termékért) ilyen jó minőségű rúzst nem nagyon lehet találni. A másik pozitívum a színválaszték, ami már most is elég jó, de a márkát ismerve borítékolható, hogy előbb-utóbb a szivárvány minden árnyalatát forgalmazni fogják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol

Acai pálma szárított zúzalékának pora. A CosIng szerint bőrradírozó anyagként használják, Paula Begoun kiváló antioxidánsnak tartja a növényt.