ColourPop

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   30 x 0.90 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: abicicaaa, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Ár:   $39
Kiszerelés:   30 x 0.90 g

30 csodálatos, ásványok által inspirált színt tartalmazó paletta amely KathleenLights youtuber közreműködésével született. Matt, shimmer, glitter és a márka sajátos formulája, a Super Shock Shadow is megtalálható benne.

KERESEM: ColourPop So Jaded Eyeshadow Palette
Ár: Megbeszélés szerint , Eladó: captainbarbie
Állapot: Új/használt , Helyszín: --, fizetés: --

Julcsiturkyy

2020. augusztus 14.

Egy évig vonta-húztam. Nagyon tetszett a színfelhozatal, viszont nem voltam benne biztos, hogy megéri Amerikából megrendelni, vám, szállítás miatt. Volt, hogy leárazták , akkor nyomban elkapkodták.
Nemrég, majdnem, hogy teljesen új állapotban megvásároltam.
Le vagyok nyűgözve. Paletta mérete pont jó, színek csodásak. Glitteresek amiket egyedül nem használom.
Mattok szuperek. Eddigi palettáim mattjainál valahogy krémesebbek. Metálok, duókrómosok, csillogós színek szemet kápráztatóak.
Megszámlálhatatlan smink készíthető belőle.
Alig várom, hogy minél több szemsminket készítsek ezzel. Inspiráló, színes és mégis föld tónusú, nem élénk.
Eddig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Nemrég, majdnem, hogy teljesen új állapotban megvásároltam.
Megszámlálhatatlan smink készíthető belőle.
Eddig 5*

preka

2019. november 7.

Kathleen a kedvenc youtuber-em, eddig minden palettajat muszaj volt megvennem, olyan szepek voltak a szinek. Ez most mindent felulmult!
Tobb olyan szin is van benne amik nagyon hasonlitanak egy Super Shock Shadow-hoz (Diamond arnyalat), ami egyszeruen gyonyoru, minden sminket feldob. Es akkor ott vannak a kicsit mereszebb szinek is, es a pressed pigmentek. Nagyon sokoldalu paletta, tetszik az otlet is ami kore epitve lett. Nyilvan jo lenne egy tukor is benne, de ezert nem vonnek le csillagot.
Tipikus colourpop minoseg, remek szinek! Szeretem az olyan palettakat, amikkel egyszerre lehet visszafogott es kicsit mereszebb sminket alkotni.
Szerintem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Szerintem szuper!