ColourPop

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fruzzs, az összetevőket feltöltötte: vertveres, Módosítva: 2017. február 10.

Ár:   $6
Kiszerelés:   3,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 700 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
ColourPop x Kathleen Lights Ultra Matte Lip
Ár: 1500 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: 1x használt , Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalással, postai ajánlott levél, postán maradó

EvaLeBon

2020. október 23.

Többféle árnyalat is megvan belőle, de a különböző színek teljesen másképp viselkednek felkenve. Volt, amelyik tökéletesen nézett ki és érzetre is jó volt, egy másik árnyalat szép volt ugyan, de ha lemostam megfogta a bőrömet. Már csak a Creeper árnyalat van meg belőlük, őt nyáron nem tudom használni, mert azonnal lefolyik a számról, holott nincs zsíros bőröm, viszont ősszel és télen tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

petra095

2019. augusztus 29.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, szerintem sokkal jobb mint a hazai "drágább" kategóriás, akár drogériás társai. Nekem egyik szín sem kopott csúnyán, nagyon kellemes a viselete, mintha semmi nem lenne a számon. A színek csalókák az oldal swatch képein, általában mindig sötétebb a termék mint az ott lévő képeken. Illatra is kellemes, száradás után nem is érezni, az applikátorával és a száradási idejével is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Melcsibabyke

2019. július 7.

Nagyon szeretem ezt a márkát, viszont ezek a folyékony matt rúzsok nem váltak be. Több árnyalatom is megvan, de mindre egyformán jellemző, hogy csúnyán kopnak és még ivás során is maszatolódnak. A 4-ből sajnos egy sem működik rajtam. A szép színei miatt kap 3*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

rekaasoos

2019. május 23.

Alapvetően nagyon szeretem csodaszép színe van könnyű dolgozni vele és igazán tartós. Egyetlen problémám vele, hogy eléggé szárít így például több nap egymás után nem is tudom használni. Próbáltam már több módon elkerülni, de sehogysem sikerül. Ennek ellenére tartóssága miatt főleg nagyon szeretem, a kedvenc matt rúzsom nem mondanék le róla semmiképp sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

candy28

2019. április 26.

Összességében nem lenne rossz, szép színek, jól pigmentáltak, az ára is jó. DE sajnos a legtöbbje szárít és kopik is. Nagyon ki kell fogni a jót belőle.
Ebben nem annyira erős a CP.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Ebben nem annyira erős a CP.

Tamara0102

2019. április 21.

Nagyon megörültem amikor megtaláltam ezt a márkát, rögtön rendeltem 3 db folyékony rúzst, a Creepert, a More Better-t, Star Crossed-t. A színeket nagyon jól eltaláltam, tökéletesen van az oldalon illusztrálva és a színek leírása is sokat segít. Sokáig tesztelgettem próbáltam ceruzával, anélkül, vékonyan kenve, vastagabban de sehogy nem volt jó, a szám két sarkában mindig elfolyt. A húgom és 2 másik barátnőm is tesztelte őket és nekik gyönyörűen fent maradt, alig tudták leszedni. Lehet én vagyok a béna vagy csak túlságosan nyáladzom :D, de nekem nem váltak be. Sajnos kénytelen vagyok tovább keresgélni a tökéletes matt rúzst..
Húgom, barátnőim értékelése:
-csomagolás: szép
-applikátor: tökéletes, nem túl bolyhos, mérete is jó
-felvitel: picit folyósabb a kelleténél, kell a gyakorlás
-száradás: viszonylag hamar szárad, de lenyomat mentes soha nem lesz
-tartósság: inni lehet, enni is, de javítani kell, ha nagyon zsíros vagy olajos az étel egyszerűbb leszedni és újra kenni
-szárít: igen
-szállítás/ár: 3 db rúzs + szállítási költség volt kb. 8500 ft ami szerintem teljesen jó, kevesebb mint 1 hét alatt ide ért, van ingyenes szállítás 50$ (14000ft) felett, de akkor megvámolják (+ az összérték 27%-a) a csomagot és az sokkal tovább tart és költségesebb is.
-kényelem: kényelmes, ha jól hidratált a szánk
-pigmentáltság: tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Húgom, barátnőim értékelése:
-kényelem: kényelmes, ha jól hidratált a szánk
-pigmentáltság: tökéletes

Massacre

2019. április 20.

A viszonylag új Colourpop x Zoella collab-ból vásároltam meg a Little One nevű árnyalatot, ami egy barnás, kissé barackos nude. Előszöris, a csomagolás nagyon szép, az applikátor is jó, könnyű felvinni vele szépen a folyékony rúzst. A szín a kezemen sötétnek tűnt de amikor felvittem, akkor sokkal világosabb volt mint a tubusban, aminek nagyon örültem, valahogy a barnás sötét színek nem állnak nekem a legjobban. Nagyon kényelmes viselet, tartós, kicsit a Kylie lipkitekhez hasonló a formula, bár merem állítani hogy ez kevésbé szárít. Az ára is kedvező de sajnos Amerikából kell beszerezni, és ha több terméket rendel az ember az ingyen szállítást kihasználva, akkor rengeteg vámot kell érte fizetni. Az én 50 dolláros csomagomért 7500 forint vámot kértek el, ami még így is megérte, de legközelebb lehet átgondolom a vámkezelési macera miatt hogy rendelek-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

dunaimano

2019. április 19.

Szuper kényelmes folyékony rúzs, egy nagyon piros árnyalatot vettem belőle. Összehasonlítási alapom csak a drogériákból van, de ahhoz képest ezt nem is érzem. Viszonylag könnyen felvihető, mondjuk elég élénk színt választottam, de ezt is akár szájceruza nélkül fel tudom vinni szépen. Inni lehet vele, vizet legalábbis biztosan, nem jön le, nem hagy nyomot a poháron. Enni viszont sajnos nem, kb. semmit nem bír ki, nem is kell zsíros legyen. Ha nagyon óvatoskodom, akkor talán... Még kísérletezem vele, mert szeretném hétköznap is hordani, amikor az evést nyilván nem tudom kihagyni, de egyelőre nem sikerült megoldani, hogy ne kopjon meg közben. Ezt leszámítva tényleg baromi tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

zfruzsi

2019. április 7.

Két árnyalatom van meg belőle - egy világos, nude szín és egy sötét, csokibarna szín és mindkettővel maradéktalanul elégedett vagyok. Nagyon szépek az ajkakon, nagyon tartósak és tökéletesen mattak - nem ragadnak, nem kopnak, nem hagynak nyomot - nekem ezekkel a tulajdonságokkal tökéletesnek számítanak! Valamennyire szárítanak, de engem ez sosem zavar, van olyan folyékony matt rúzsom, ami jobban szárít és van, ami kevésbé és én nem ez alapján szeretem őket jobban vagy éppen, hogy kevésbé. Nekem ez nem von le az értékükből, de tudom, hogy sokaknak igen, ezért fontosnak tartottam megemlíteni. Tervezem belőle további színek beszerzését is annyira szeretem és imádom azt is, hogy ilyen jó árban van egy ilyen jó minőség! ♥

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

browning

2019. január 7.

az Aquarius van meg, kicsit világos, de vidám szín, szeretem. Közepesen tartós, kb mint a Lovely rúzsok. A pigmentáltsága minden eddigi élményemet felülmúlta, nagyon jó, krémes is. Ici-picit tud szárítani, pedig elég érzékenyek az ajkaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.