Comair

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anemone, Módosítva: 2015. január 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök

Sörte hajkefe természetes szőrből, gumis párnával

Kiválóan alkalmas pl. hosszabbított haj ápolásához. A kiálló tüskék nagyon jól vezetik a kefét a hajban, segítik a haj kíméletes kibontását.

• 11 soros
  • Műanyag tüske/természetes sörte
  • Fa nyél
  • Rövid haj szárításához használható, ha azt szeretnénk, hogy a fejre simuljanak a tincsek.

Méret: fejszélesség kb. 90mm, hosszúság 260 mm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anemone

2015. január 7.

Kócolódós, dús hajam van, hajmosás után csak balzsamokkal vagy hajkifésülő szérumok használatával tudtam normálisan (hajtépés nélkül) kibontani. A fodrászom ajánlotta ezt a fésűt. Elsőre sokalltam az árát, kb a két-háromszorosa egy drogériás hajkefének, többször megnéztem, mire rászántam magam a vásárlásra.
Már lassan egy éve használom, azóta nincs szükségem semmilyen hajkifésülő csodaszerre. Nálam nagyon nagy pozitívum, hogy nem "karcolja" a fejbőröm és még egyetlen tüskéje/sertéje sem hiányzik. Korábban max 1 évig tartott egy hajkefe, vagy kihullottak a tüskéi vagy eltűnt a végükről az a fejbőrt védő kis műanyag gömb.
A beszerzése egy kicsit körülményes volt, csak fodrászkellékboltban tudtam megvenni.
Összességében megérte az árát, mert nagyon tartós (egy drogériás hajkefét már cserélnem kellett volna), plusz megspóroltam a hajkifésülő balzsamok árát is. 15 évig derékig érő hajam volt, szóval volt néhány hajkefém, de ez a legjobb amit valaha kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.