Comme des Garcons

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edorius, Módosítva: 2018. június 14.

Ár:   26 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2013

Illatösszetevők: fekete bors, tömjén, bőr, édesgyökér, nyírkátrány, fás jegyek, vetiver

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Edorius

2018. július 12.

Egy nagy kedvenc, az első niche, amit életemben vásároltam. Hosszas szaglászás előzte meg a döntést. A tömjén a kedvenc műfajom, és ez a műfaj egyik kiemelkedően érdekes, egyedi darabja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Alkoholok: Alcohol