Compeed

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bridzsi08, Módosítva: 2015. május 4.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az alábbi 7 előnyt nyújtja:

• Gyors sebgyógyulás.
  • Azonnal elfedi a herpeszt.
  • Enyhíti a fájdalmat.
  • Csökkenti a duzzanatot és a pirosságot.
  • Enyhíti a bizsergő, égő, viszkető érzést.
  • Csökkenti a hólyagképződést, segít a pörkösödés és hegesedés megelőzésében.
  • Csökkenti a továbbfertőződés esélyét.

A herpesztapasz a felhelyezéstől fogva kezeli a sebet. Klinikailag bizonyítottan elősegíti a gyors sebgyógyulást.

anreni9

2020. szeptember 14.

Teljes mértékben egyetértek szannamari85 szavaival ! A helyzet pontosan ugyanez volt nálam is, eddig kétszer próbáltam és mind a két alkalommal háromszor nagyobb lett alatta a herpesz mint aminek eredetileg indult. Ráadásul a tavalyi próbálkozáshoz képest idén még elmúlni is sokkal lassabban akart. Igazság szerint a legjobban a kidobott pénz az ami bosszant... a maradék tapaszokat is kidobtam mérgemben.. Az biztos, hogy az évi 1-2 kósza herpeszhez NEM ezt fogom használni, ha csak nem akarom, hogy a szám a duplája legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Benedetta88

2020. szeptember 14.

Életmentő! Tökéletesen hozza számomra, amit ígér. Elég nagy tapasztalatom van sajnos a herpeszek terén, bár ne lenne. Van, hogy egy évig nincs egy se, aztán jön akár 2-3 is egyszerre. De olyan is van, hogy minden hónapra jut egy..
Annyi terméket próbáltam ki, a TV-ben agyon reklámozott "csodáktól" kezdve, krém, stift, tapasz. Semmi nem oldotta meg maradéktalanul a problémát. Több napig, akár egy hétnél is tovább gyönyörködhettem bennük a tükörben. Nem beszélve arról, hogy fájnak, viszketnek és csúnyák.
Lizint és C vitamint szoktam már szedni, mikor megjelenik, Richtofit krémet is használok, ezek váltak be eddig a legjobban a küzdelemben. Viszont amióta kipróbáltam ezt a tapaszt, már nem is kentem a krémmel. Felragasztása szerintem egyszerű, higiénikus. Szinte teljesen észrevehetetlen, sminkelni is lehet rá úgy ahogy, bár engem ez nem zavar ilyenkor, a lényeg, hogy a tapasszal elég szépen el lehet fedni a herpeszt. De ami a legjobb benne, hogy véletlenül sem nyúlkálok hozzá, így nem terjed tovább. Nem viszket és speciel nekem nagyon lerövidítette a gyógyulást. Csak azt vettem észre tapasz cserék során, hogy már eltűntek a hólyagok, vagy már seb gyógyulás van folyamatban. Nappalra és éjszakára használok el 1-1 db-ot. Csomagolása is ötletes, táskába dobálós, utazásra is könnyen el lehet vinni, így a tárolása is higiénikus. A tükör nélkül meglennék, de nem rossz ötlet, ha esetleg nem otthon ragasztja át az ember.
Alapdarab lett nálam és sajnálom, hogy nem előbb találtam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Alapdarab lett nálam és sajnálom, hogy nem előbb találtam rá.

Mexy

2020. március 1.

Najó..csütörtök -pénteken "kifújta" a számat a szél és meg is fáztam..péntek du már éreztem, hogy baj lesz, rohantam acyclovir-ért, annak ellenére hogy mindig úgy érzem az nem használ semmit...most sem tette..2 nap kenegetés után ma (vasárnap) reggelre egy hatalmas, (de tényleg óriási) vörös, fájó, gusztustalan valamivé nőtte ki magát a herpesz az orrom és a szám között...Pánik indul, így nem mehetek holnap dolgozni..😖 Oké, tapasz..sosem próbáltam, hulyesegnek tartottam , de legalább tudok rá sminkelni, és annál, ahogy most kinéz, csak jobb lehet alapon, rohanás a gyógyszertárba..hát gyerekek..nemtudom, hogy gyógyulni fog e alatta, de látványra elképesztő a különbség!!! Ezért is fotóztam le..Előtte képen nincs, de 10perce még úgy néztem ki, mint akinek szétverték a fejét, és feldagadt, felrepedt a szája. :D Eléggé bénáztam és szebben is feltehettem volna, majd erre odafigyelek, plusz holnap rá is sminkelek és szerintem simán vállalható lesz! Ja és tök kényelmes érzés, és a fájdalom is elmúlt..Soha többet kence!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

szannamari85

2019. november 18.

Soha többé!!! Többet árt mint használ... Én a kezdődő, vagy éppen kijött, kicsi herpeszemre tettem rá és a herpesz - mivel gondolom le volt fojtva ezzel a tapasszal - a teljes tapasz felülete alatt elterjedt. Levettem a tapaszt és egy az egyben tapasz méretű/formájú herpeszem volt. Semmit nem segített, sőt... 2-3 herpesz esetében kísérleteztem vele, mindig ez volt a tapasztalat, szóval többet nem veszem meg. A Zovirax sem világmegváltó, de szerintem még az a legjobb. Duo verzióját is tesztelni fogom, de remélem nem a közeljövőben :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Hene

2019. január 7.

En is iszonyu herpeszes vagyok, es ez a tapasz a kremekkel ellentetben igen is segit!gyogyulasi idot is lecsokkenti! Nem terjed tovabb a herpesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Kittyki

2018. június 1.

Sajnos pénzkidobás volt. Pozitívuma, hogy nem látszódott amikor felraktam, de semmit se használt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Mazsiii

2018. május 28.

Sajnálom, hogy ennyi pénzt kiadtam érte. Nálam gyakori vendég a herpesz. Ez a tapasz pedig többet ártott, mint használt. Nagyon kitolta a gyógyulási időt. Soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Barbi5

2018. május 22.

Tinikorom ota rendszeresen jon ki herpeszem, regen a betegsegek alatt/miatt, most az egyetem alatt inkabb a stressztol. Lezeres kezelestol kezdve mar mindent kiprobaltam, de semmi sem valt be. Az itteni velemenyek miatt vettem meg a tapaszt, es eletem legjobb beruhazasa volt!! Most vasarnap is elobukkant egy kis szorny a szam szelen, amit meg aznap eceteztem napi kb 4x, mellette a tapasz ejjelre is, es mara(kedd) mar el is mult, csak egy kis epp hogy lathato pirosas seb maradt. Tenyleg enyhiti a viszketo kellemetlen erzest, a terjedeset es felgyorsitja a gyogyulast. Kb meg aznap vagy masnap kifakasztja a holyagot a tapasz alatt es az utana mar gyorsan gyogyul.
En mar volt, hogy utcara se mentem annyira csunya volt a szam, de ez "megmentette az eletem".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

dalmacska

2018. március 3.

Sziasztok! Barátnőm ajánlotta, nekem pedig bevált! Nem lesz tőle láthatatlan, de jóval mérsékeli azt a csúnya látványt! Nagyon sok krémet kipróbáltam már, sajnos gyerek korom óta előjön a herpeszem, de szinte egyik sem ért semmit! Ez a tapasz sokkal gyorsabban gyógyítja, komfortos. Aki ‘herpeszes’ tudja, hogy szinte minden pénzt megér, hogy eltűntessük! Csak ajánlani tudom, csodaszer!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 3.

ludri97

2018. január 14.

Ezt a kis osszefoglalot minden herpeszesnek ajanlom! Sajnos kiskorom ota herpesszel kuzdok, es soha semmilyen normalis tanacsot nem talaltam a neten. Persze ahany ember, annyifele praktika. Altalaban akkor jon ki herpeszem ha beteg vagyok, vagy ha megjon. A betegseg ellen meg egesz evben cetebe cink plusz d vitamint szedek. Viszont ha beteg leszek vagy megjon, es a herpesz is kijon akkor elkezdek idoben lizin kapszulat szedni, mar joval elotte, igy a holyagosodasi folyamat kb ki is marad es mar csak ilyen csuffadt herpesz maradvanyok jonnek ki , illetve kissebbek is. A zovirax egyatalan nem mukodik nalam. Es nem is esztetikus illetve munkaba nem mehetek feher kremmel a fejemen. Ami nalam bevalt hogy amikor erzem hogy kijon, sok c vitamin, cink tabletta, lizin kapszula. Ha kijon egybol jegeles nagyon erosen, orankent kb. Utana herpesztapasz, jol beholyagosodik es felazik, majd ha leszedem utana mar csak kis nyoma marad a herpesznek. Utana ha van lehetosegem szabadon hagyom es szarad magatol illetve gyogyul. Ha mar seb van rajta akkor hamositot szoktam ratenni. Ezt csak azok ertehetik akik ugyanezzel kuzdenek , en is rengeteg gyerekkori csufolodason vagyok tul, illetve nem is tul esztetikus, de ahogy oregszek, ugy egyre lazabban probalom venni, de azert zavaro. Remelem tudtam segiteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.