Compeed

Ár:   3885 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bridzsi08, Módosítva: 2022. február 14.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az alábbi 7 előnyt nyújtja:

• Gyors sebgyógyulás.
  • Azonnal elfedi a herpeszt.
  • Enyhíti a fájdalmat.
  • Csökkenti a duzzanatot és a pirosságot.
  • Enyhíti a bizsergő, égő, viszkető érzést.
  • Csökkenti a hólyagképződést, segít a pörkösödés és hegesedés megelőzésében.
  • Csökkenti a továbbfertőződés esélyét.

A herpesztapasz a felhelyezéstől fogva kezeli a sebet. Klinikailag bizonyítottan elősegíti a gyors sebgyógyulást.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

AngelHeart80s

2022. május 17.

Valamilyen szinten tényleg összehúzza, de nem értem miért annyira drága?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

Valamilyen szinten tényleg összehúzza, de nem értem miért annyira drága?!

boghyca

2022. március 19.

Ez egy kalap szar, amit drága fecniként adnak el. Használhatatlan, a leírás nem is tudom miről készült, de hogy nem erről az is biztos. Konkrétan sehova nem tapad, ha innen ha onnan húzom akárhova. A megadott weblap elérhetetlen, ergo még panaszt sem lehet tenni. Drága pénzkidobás az egész. Marha dühös vagyok, marad a szokásos kenőcsözés🤬

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 19.

veronika.s

2021. május 25.

Éreztem, hogy elő fog jönni a herpeszem 1 db hólyag volt kialakulóban, mivel 1x már segített, gondoltam mi baj lehet ha felrakom.
Hát lett baj, mert 1 helyett 2 db hólyagom lett és olyan a szám, mintha botoxot nyomtak volna az egyik oldalra.
Csak azért adok 3 csillagot, mert első alkalommal segített valamennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Csak azért adok 3 csillagot, mert első alkalommal segített valamennyit.

Cslauraa

2021. március 18.

Zovirax, Zovirax Duo, Telviran, Richtofit és társai. Konkrétan mindent kipróbáltam már, mire eljutottam eddig.
Most fogyasztom el a második dobozt és tényleg életmentő!
Tökéletesen illeszkedik a herpeszre.
Amit ígér,azt maximálisan betartsa. Gyorsabb a sebgyógyulás (nekem konkrétan három nap szokott lenni), csökkenti a pirosságot és csökkenti a továbbfertőzés esélyét. A csomagolását tekintve nagyon megvagyok vele elégedve, diszkrét, higiénikus, a tükör benne nagyon hasznos, tényleg csak bedobja az ember a táskájába és mehet.
Drágának, tényleg drága, de használ és ez a fontos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Most fogyasztom el a második dobozt és tényleg életmentő!
Tökéletesen illeszkedik a herpeszre.
Drágának, tényleg drága, de használ és ez a fontos!

anreni9

2020. szeptember 14.

Teljes mértékben egyetértek szannamari85 szavaival ! A helyzet pontosan ugyanez volt nálam is, eddig kétszer próbáltam és mind a két alkalommal háromszor nagyobb lett alatta a herpesz mint aminek eredetileg indult. Ráadásul a tavalyi próbálkozáshoz képest idén még elmúlni is sokkal lassabban akart. Igazság szerint a legjobban a kidobott pénz az ami bosszant... a maradék tapaszokat is kidobtam mérgemben.. Az biztos, hogy az évi 1-2 kósza herpeszhez NEM ezt fogom használni, ha csak nem akarom, hogy a szám a duplája legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Benedetta88

2020. szeptember 14.

Életmentő! Tökéletesen hozza számomra, amit ígér. Elég nagy tapasztalatom van sajnos a herpeszek terén, bár ne lenne. Van, hogy egy évig nincs egy se, aztán jön akár 2-3 is egyszerre. De olyan is van, hogy minden hónapra jut egy..
Annyi terméket próbáltam ki, a TV-ben agyon reklámozott "csodáktól" kezdve, krém, stift, tapasz. Semmi nem oldotta meg maradéktalanul a problémát. Több napig, akár egy hétnél is tovább gyönyörködhettem bennük a tükörben. Nem beszélve arról, hogy fájnak, viszketnek és csúnyák.
Lizint és C vitamint szoktam már szedni, mikor megjelenik, Richtofit krémet is használok, ezek váltak be eddig a legjobban a küzdelemben. Viszont amióta kipróbáltam ezt a tapaszt, már nem is kentem a krémmel. Felragasztása szerintem egyszerű, higiénikus. Szinte teljesen észrevehetetlen, sminkelni is lehet rá úgy ahogy, bár engem ez nem zavar ilyenkor, a lényeg, hogy a tapasszal elég szépen el lehet fedni a herpeszt. De ami a legjobb benne, hogy véletlenül sem nyúlkálok hozzá, így nem terjed tovább. Nem viszket és speciel nekem nagyon lerövidítette a gyógyulást. Csak azt vettem észre tapasz cserék során, hogy már eltűntek a hólyagok, vagy már seb gyógyulás van folyamatban. Nappalra és éjszakára használok el 1-1 db-ot. Csomagolása is ötletes, táskába dobálós, utazásra is könnyen el lehet vinni, így a tárolása is higiénikus. A tükör nélkül meglennék, de nem rossz ötlet, ha esetleg nem otthon ragasztja át az ember.
Alapdarab lett nálam és sajnálom, hogy nem előbb találtam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Alapdarab lett nálam és sajnálom, hogy nem előbb találtam rá.

Mexy

2020. március 1.

Najó..csütörtök -pénteken "kifújta" a számat a szél és meg is fáztam..péntek du már éreztem, hogy baj lesz, rohantam acyclovir-ért, annak ellenére hogy mindig úgy érzem az nem használ semmit...most sem tette..2 nap kenegetés után ma (vasárnap) reggelre egy hatalmas, (de tényleg óriási) vörös, fájó, gusztustalan valamivé nőtte ki magát a herpesz az orrom és a szám között...Pánik indul, így nem mehetek holnap dolgozni..😖 Oké, tapasz..sosem próbáltam, hulyesegnek tartottam , de legalább tudok rá sminkelni, és annál, ahogy most kinéz, csak jobb lehet alapon, rohanás a gyógyszertárba..hát gyerekek..nemtudom, hogy gyógyulni fog e alatta, de látványra elképesztő a különbség!!! Ezért is fotóztam le..Előtte képen nincs, de 10perce még úgy néztem ki, mint akinek szétverték a fejét, és feldagadt, felrepedt a szája. :D Eléggé bénáztam és szebben is feltehettem volna, majd erre odafigyelek, plusz holnap rá is sminkelek és szerintem simán vállalható lesz! Ja és tök kényelmes érzés, és a fájdalom is elmúlt..Soha többet kence!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

szannamari85

2019. november 18.

Soha többé!!! Többet árt mint használ... Én a kezdődő, vagy éppen kijött, kicsi herpeszemre tettem rá és a herpesz - mivel gondolom le volt fojtva ezzel a tapasszal - a teljes tapasz felülete alatt elterjedt. Levettem a tapaszt és egy az egyben tapasz méretű/formájú herpeszem volt. Semmit nem segített, sőt... 2-3 herpesz esetében kísérleteztem vele, mindig ez volt a tapasztalat, szóval többet nem veszem meg. A Zovirax sem világmegváltó, de szerintem még az a legjobb. Duo verzióját is tesztelni fogom, de remélem nem a közeljövőben :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Hene

2019. január 7.

En is iszonyu herpeszes vagyok, es ez a tapasz a kremekkel ellentetben igen is segit!gyogyulasi idot is lecsokkenti! Nem terjed tovabb a herpesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Kittyki

2018. június 1.

Sajnos pénzkidobás volt. Pozitívuma, hogy nem látszódott amikor felraktam, de semmit se használt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.