Compeed

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bridzsi08, Módosítva: 2015. május 4.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az alábbi 7 előnyt nyújtja:

• Gyors sebgyógyulás.
  • Azonnal elfedi a herpeszt.
  • Enyhíti a fájdalmat.
  • Csökkenti a duzzanatot és a pirosságot.
  • Enyhíti a bizsergő, égő, viszkető érzést.
  • Csökkenti a hólyagképződést, segít a pörkösödés és hegesedés megelőzésében.
  • Csökkenti a továbbfertőződés esélyét.

A herpesztapasz a felhelyezéstől fogva kezeli a sebet. Klinikailag bizonyítottan elősegíti a gyors sebgyógyulást.

Hene

2019. január 7.

En is iszonyu herpeszes vagyok, es ez a tapasz a kremekkel ellentetben igen is segit!gyogyulasi idot is lecsokkenti! Nem terjed tovabb a herpesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Kittyki

2018. június 1.

Sajnos pénzkidobás volt. Pozitívuma, hogy nem látszódott amikor felraktam, de semmit se használt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Mazsiii

2018. május 28.

Sajnálom, hogy ennyi pénzt kiadtam érte. Nálam gyakori vendég a herpesz. Ez a tapasz pedig többet ártott, mint használt. Nagyon kitolta a gyógyulási időt. Soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Barbi5

2018. május 22.

Tinikorom ota rendszeresen jon ki herpeszem, regen a betegsegek alatt/miatt, most az egyetem alatt inkabb a stressztol. Lezeres kezelestol kezdve mar mindent kiprobaltam, de semmi sem valt be. Az itteni velemenyek miatt vettem meg a tapaszt, es eletem legjobb beruhazasa volt!! Most vasarnap is elobukkant egy kis szorny a szam szelen, amit meg aznap eceteztem napi kb 4x, mellette a tapasz ejjelre is, es mara(kedd) mar el is mult, csak egy kis epp hogy lathato pirosas seb maradt. Tenyleg enyhiti a viszketo kellemetlen erzest, a terjedeset es felgyorsitja a gyogyulast. Kb meg aznap vagy masnap kifakasztja a holyagot a tapasz alatt es az utana mar gyorsan gyogyul.
En mar volt, hogy utcara se mentem annyira csunya volt a szam, de ez "megmentette az eletem".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

dalmacska

2018. március 3.

Sziasztok! Barátnőm ajánlotta, nekem pedig bevált! Nem lesz tőle láthatatlan, de jóval mérsékeli azt a csúnya látványt! Nagyon sok krémet kipróbáltam már, sajnos gyerek korom óta előjön a herpeszem, de szinte egyik sem ért semmit! Ez a tapasz sokkal gyorsabban gyógyítja, komfortos. Aki ‘herpeszes’ tudja, hogy szinte minden pénzt megér, hogy eltűntessük! Csak ajánlani tudom, csodaszer!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 3.

ludri97

2018. január 14.

Ezt a kis osszefoglalot minden herpeszesnek ajanlom! Sajnos kiskorom ota herpesszel kuzdok, es soha semmilyen normalis tanacsot nem talaltam a neten. Persze ahany ember, annyifele praktika. Altalaban akkor jon ki herpeszem ha beteg vagyok, vagy ha megjon. A betegseg ellen meg egesz evben cetebe cink plusz d vitamint szedek. Viszont ha beteg leszek vagy megjon, es a herpesz is kijon akkor elkezdek idoben lizin kapszulat szedni, mar joval elotte, igy a holyagosodasi folyamat kb ki is marad es mar csak ilyen csuffadt herpesz maradvanyok jonnek ki , illetve kissebbek is. A zovirax egyatalan nem mukodik nalam. Es nem is esztetikus illetve munkaba nem mehetek feher kremmel a fejemen. Ami nalam bevalt hogy amikor erzem hogy kijon, sok c vitamin, cink tabletta, lizin kapszula. Ha kijon egybol jegeles nagyon erosen, orankent kb. Utana herpesztapasz, jol beholyagosodik es felazik, majd ha leszedem utana mar csak kis nyoma marad a herpesznek. Utana ha van lehetosegem szabadon hagyom es szarad magatol illetve gyogyul. Ha mar seb van rajta akkor hamositot szoktam ratenni. Ezt csak azok ertehetik akik ugyanezzel kuzdenek , en is rengeteg gyerekkori csufolodason vagyok tul, illetve nem is tul esztetikus, de ahogy oregszek, ugy egyre lazabban probalom venni, de azert zavaro. Remelem tudtam segiteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Vivus94

2017. november 26.

Sajnos idonkent nalam is feluti a fejet a kis bestia. Most eloszor beszereztem ezeket a kis tapaszokat. Nem mondom, hogy sokkal roviditette volna az idot, de amig rajta van a tapasz nem faj, nem viszket, nem lesz belole hatalmas seb, es szepen elfedi. Teljesen meg lehet szokni, hogy rajtam van a tapasz, nem kellemetlen a viselese. Borsos az ara, de megis ujraveszem amint szukseg lesz ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

00Martina00

2017. szeptember 28.

Sajnos elég gyakran jelentkezik nálam a herpesz.😭 Bátran mondhatom hogy havi szinten, és nem is olyan kicsi amikor kijön hanem jó nagy a szám és az orrom közötti részen . Azok táborát erősítem akik már mindent próbáltak rá...Vitaminok, krémek és immunerősítők is. Nem sokat vártam tőle de tényleg ér valamit. Azértt döntöttem melette mert nyaraltunk és nem akartan h a vízzel érintkezzen... És csak ámultan bámultam h közel nem lett olyan nagy mint szokott... Lehet h az a jó benne h nem tud levegőzni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

gabolda

2017. július 19.

Két, három havonta biztos hogy előjön a herpeszem gyerekkorom óta. Még immunerősítők, cvitamin, cink, multivitaminok rendszeres szedése (mindenféle variáció) ellenére is. Az előző herpeszem "überbrutál' volt. Az alsó ajkam olyan volt, mintha egy egész darázsraj csipkedte volna meg. Ráadásul eddig mindig a szám szélén jött ki, szóval azt sem tudtam mit csináljak. A gyógyszertári kenőcsökkel már rég felhagytam, általában aloe verat ( magát a növényt, kettévágva) nyomok rá, van hogy pár óra alatt eltűnik még a pirosság is, van hogy pár nap alatt tűnik el, estére pedig agyagos arcmaszkot szoktam rákenni, reggelre szépen kiszívja a hólyagokat. Na ez a kombináció most nagyon nem jött be, úgyhogy a sok jó vélemény után vettem meg ezt. Aki herpeszes, annak kötelező! Igazából nincs benne semmi, de légmentesen lezárja a hólyagokat, így azok szépen kinedvedzik magukat alatta higiénikusan. 12órát nem tudom kibír e, mert olyan szinten szívta a dolgokat, hogy nem volt szép látvány és cseréltem 2-3óránként. Amikor a számon volt, egész jól bírta az evést, ivást (bár szívó szálaztam végig), most a szám sarkán jött ki, itt nem bírta csak kb 8óráig, a második csere pedig 3órát. Gondolom tevékenység, és arcbőr állapot függő is. Mindenesetre bőven megéri az árát így is. Lehet vágni is, szóval ha nem nagy a herpesz, akkor fele is bőven elég rá. Most sikerült az elején elkapni a hólyagokat, nem is nagyon nőttek meg alatta, remélem nem is fognak, két napja van csodát tenni, mert jön a nyaralás :) Ja és van benne tükör (sztem ezért ilyen drága :) ), nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

nikolettazsofia

2017. május 20.

Éppen nyaralni voltam külföldön amikor megjelent a szám közepén egy hatalmas herpesz. Tudni kell, hogy én allergia vagyok az acciclovirra vagyis szinte az összes herpesz elleni krémre, ezért a Naturlandos krémet szoktam ráhasználni (ami szerintem csodaszer!). Mivel az nem volt nálam elmentem az ottani gyógyszertárba és ezt adták. Hát én nagyon drágállom, de tényleg hatásos. A legfontosabb számomra, hogy azt az iszonyatos fájdalmat azonnal megszünteti, ezért min 10 csillagot kapna. Látvány nem sokkal lesz szebb, de legalább nem a sebet nézegetik a számon. Tényleg felgyorsítja a folyamatot, szóval összességében nagyon jó, kár hogy ennyire drága. Csak az ára miatt 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.