Comptoir Sud Pacifique  Coco Extreme
Comptoir Sud Pacifique  Coco Extreme

Comptoir sud Pacifique

Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: mayamez55, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 27.

• Édes, krémes, erős, igéző és tartós
  • Fejjegye a kókusz

Ár: 2500 postával , Eladó: emitaylor23
Állapot: kb. 8 ml, Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

Ferita

2019. június 17.

Imádok mindent ami kókuszos. Illatokat,ízeket.
Ki szerettem volna próbálni és most sikerült is. Rajtam olyan illata lesz,mint a Malibunak. Tömény kókusz 🙂 Tetszik,de teljes kiszerelést nem veszek belőle,mert a környezetem annyira nem élvezné egész nap ezt a tömény illatot. Tartóssága egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Imádok mindent ami kókuszos. Illatokat,ízeket.

GNóri

2018. augusztus 30.

Na jó, ez a parfüm konkrétan felidegesített. Úgy gondolom, azért nyit az ember a niche illatok felé, mert megunta a kommersz, mindenmásodikugyanolyan drogériás parfümöket, valami újra, valami másra, valami olyan parfümélményre vágyik, amit eddig nem talált meg. Illetve joggal várná az ember, hogy a niche illatok az árukért cserébe különleges, minőségi illatjegyekkel dolgozzanak.
Nyári illatkereséseim közben ezen elvek alapján gondoltam kipróbálom, mennyivel többet, mennyivel különlegesebbet tud adni egy niche illat kókusz-fronton. Jelentem, hogy semmivel.
Ez egy rettentően harsány, édes, szirupos kókusz, ráadásul az olcsó, szintetikus fajtából. Egysíkú, idegesítő, gagyi. Luna1024-hez hasonlóan nekem is az jutott eszembe, hogy az otthon légfrissítőnek használt ~kétezer forintos kókuszos Yves Rocher parfümöm is kifinomultabb, természetesebb ennél. Tényleg nem tudom, hogy ez most a parfümvásárlók totális hülyének nézése, vagy a parfümház ezt tényleg jónak és különleges illatnak gondolta? Bár igazából teljesen lényegtelen, mindegyik verzió gáz. Lassan tényleg ott tartunk, hogy a közönségnek mindent el lehet adni, nem lepődnék meg, ha jönne a mekis sajtburger menü fine diningolva tízezerért. Ez egy filléres illat, drága körítéssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

cufilili

2018. augusztus 17.

Nagyon finom, kókuszos naptej illat.
Extra tartós is, edt ellenére. Én csak a nyári melegben tudom elképzelni magamon, de tesztelni fogom hűvösebb időben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Nagyon finom, kókuszos naptej illat.

ribizli2

2017. november 22.

Szeretem a kókuszos illatokat. Franciaországból meg is rendeltem, és alig vártam, hogy nyáron kókusz illattal csábítsak..
Nagy csalódás volt. Így 2 fújás után úgy gondoltam, senkit nem kínzok az "illatával".
Mivel nem használom, meg is válnék tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

Mivel nem használom, meg is válnék tőle.

LPE

2017. augusztus 13.

Egyik vásárlásom kapcsán kaptam egy mintát ebbôl a kókusz illatú csodaságból. A kókuszt imádom, de ennyire kókuszos illattal még sosem találkoztam. Elsőre orrba vágott, kicsivel később már tudtam élvezni az illatot. Sajnos a férjem konkrétan fejfájást kap a kókusz illatnak a gondolatától is,így eszembe sem jutott venni belőle nagy kiszerelésű terméket. Mondjuk azért sem mert egy idő után kissé szintetikus lesz az illat, meg hát nem egy Shalimar. Ráadásul ahhoz képest, hogy egy sima nyári lötyinek tűnik, durván felárazott. Azt hiszem, ha kókuszos illatra vágyom, előkapom a hűtőben dugiszált kókuszlikőr maradványait és jó mélyen beleszippantok. 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Luna1024

2017. július 18.

Még így július közepén is nagy nyári kókuszillat-hajkurászásban vagyok (sikertelenül persze), ennek egyik "állomása" volt a Coco Extreme is. Amint megláttam itt az oldalon egy eladó példányt, azonnal lecsaptam rá: megbízható eladó, szeretem a kókuszt, mások szerint édes is, mi baj lehet...?

Na, hogy végül mekkorát tévedtem és mennyire tetszett ez az illat, mi sem bizonyítja jobban, mint hogy megkaptam, fújtam belőle kb. négyet, majd aludtam rá egyet és feltettem eladásra... Gyakorlatilag egy hét alatt elpasszoltam szegényt. :D :/ Nem túl pozitív tapasztalataim az alábbiak:
1.) Az első 5 perc iszonyú szintetikus, műanyag kókusz, már-már gagyi hatással. Mivel utálom a szintetikus illatokat - plusz szerintem dühítő is, ha mindezt egy 20.000-be kerülő niche márka produkálja -, már ez egy picit lefagyasztotta a mosolyomat.
2.) Szóval az első fázis szintetikus kókusz, oké. Vártam egy kicsit, hátha jobb lesz, de nem, nem lett jobb, csak rosszabb. Sokkal rosszabb. Leírom, hogy nekem az azt követő sok-sok kínkeserves perc mire hasonlít, bár valószínű, hogy mindenki hülyének fog nézni... Poloska-szag. Nem vicc. Tudjátok, vannak mostanában ezek a helikopter-zajjal repkedő bogárkák, melyek megrohamoznak minden házat és ablakot. Sose szoktam őket bántani, mindig igyekszek úgy megfogni és "kitessékelni" őket, hogy ne legyen bajuk, de közben ugye sokszor hozzájuk ér a kezem, és rajtam marad az a hamisítatlan, undorító poloska-szag. Na, magam is le voltam döbbenve, de pontosan ezt érzem 5 perc után a Coco Extreme-ben - fogalmam sincs, mitől! -, és mivel irtózok ettől a SZAGTÓL, kb. fél órán át tudom magamon elviselni, aztán besokallok és rohanok a fürdőbe, szóval leszáradásról, tartósságról és egyebekről nem tudok Nektek írni, pedig becsülettel próbálkoztam, komolyan.
Rajtam egyébként még csak nem is különösebben édes, hanem inkább ízetlen (íztelen?), max. nagyon enyhén édeskés kókuszkrém illata van, kissé szárazan, szintetikus mellékzöngével. Mindig sokat vacillálok, mielőtt eladnám egy-egy illatomat, és olyan is van, hogy eladom, aztán fáj érte a szívem... De ebben az esetben a megkönnyebbülésen kívül nem éreztem semmi mást. :D

Még annyit fűznék hozzá, hogy van itthon nekem egy kis, max. 2000 Ft-ért vásárolt Yves Rocher Noix De Coco EDT-m, hát komolyan mondom, az minden szempontból sokkal jobb ennél... Az YR változata tényleg kókuszos - igaz, az is szintetikus valamennyire, de a Coco Extreme-hez képest csak icipicit, nem is zavaró és nincs hányás- vagy poloskaszaga -, EDT-hez képest meglepően tartós, édesebb, nyáriasabb, mérföldekkel olcsóbb... Pofátlanságnak érzem a Coco Extreme árát, amikor van egy tizedannyiba kerülő alternatíva, ami ár-érték arányban köröket ver rá minden szempontból.
Gondolkodtam, adjak-e két csillagot, de igazából nem tudom, mire kéne... :( A tökéletes kókuszillattól olyan messze áll, mint én attól, hogy balerina legyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Lierre

2017. július 8.

Nagyon vágytam erre a parfümre, végül egy kedves Krémmániástól jutottam hozzá. Imádom a kókuszt, egyetlen kivétellel... Gyerekkorom óta viszolygok a Bounty csokitól. És ez tényleg az. Édes és krémes kókuszillat, vagy inkább kókuszszirup van az üvegbe zárva. Egyetlen pillanatra sem vált szintetikussá, jól összerakott illat, nekem mégis hamar sok lett, s az illatpiramis sem igazán bontakozik ki, tömény és édes kókusz az elejétől a végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 8.

jomosono

2016. október 26.

Imádom!!Szerintem nem korosztály függő..........,inkább stílus függő ez az illat,abban egyetértek hogy a Pacifique illatokat inkább hidegebb időben ajánlott használni.
Tömény kókuszos csoda,kizárólag ÉDES SZÁJÚAKNAK!Krémes,harsány ,tartós finomság, de nem közönséges .........nem egy bonyolult illat,de mégis rettentő különleges ..Három üvegem van a márkától,és ha tudnék inkább 6 pontot adnék Nekik ............Igen az ára kicsit húzós szerintem is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 26.

necra

2015. május 12.

Teljes szerelem!!! Ez egy csoda! Mindenki megjegyzi milyen isteni kokuszos süti illatom van. Azóta mast nem használok, pedig alt minden nap mast használta eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

bellehercegno

2015. március 31.

Nagyon rossz választás volt nekem ez a parfüm,mivel nem kedvelem a kókuszt,mint összetevőt.Csere útján került hozzám,alig vártam,hogy elköltözzön tőlem :D Brutálisan kókuszos illat enyhe vaníliás aláfestéssel.A vanília halványan tompít a káron és általa viselhetőbb lesz az illat,de....hogy is mondjam....egy parfüm ne legyen ilyen,főleg ne egy niche!!! Mintha magamra húztam volna egy 175 cm magas Bounty csokit és abban illatoznék :D Egy parfüm számomra akkor szép és igényes,ha komplex,megvan a maga mélysége és személyisége.A Coco Extreme mindezeket a tulajdonságokat nélkülözte.Már az újabb csomagolásút birtokoltam,nem voltam elájulva tőle,nem tűnik igazán minőséginek,de legalább látszik,hogy mennyi van még a flakonban.Brutálisan tartós volt.2 csillag,sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance