Comptoir sud Pacifique

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: necra, Módosítva: 2016. október 4.

Ár:   21 000 Ft

A Paradicsom illata luxus parfümbe zárva.

Fejjegy: bergamot, vörös narancs, barack, passionfruit

Szívjegy: tiare virág, jázmin, narancsvirág

Alapjegy: vanília

krémparádé

2018. március 21.

Sokáig kerestem, inkább csak heccből, egy jóféle rágógumiilatot. A fragis ajánlásokból egy sem jött be, még csak közel sem álltak az általam elképzelt rózsaszín rágóillathoz. Aztán egy nap egy jó kis baráti délutánról hazaúton megláttam a baráték autójában a gyerekorbitot. Kunyiztam belőle és boldog nosztalgiával csócsáltam a rágcsit. Rá pár napra kaptam kézhez ezt az általam addig nem ismert illatot. Kifújáskor gyümölcspálinka, de ez szerencsére gyorsan elillan és utána marad a finom édes gyümis, mégis friss illat, tisztára mintha a gyerekorbit folyékony mását fújtam volna magamra, ugyanaz a rágós édesség egy kis enyhén mentolos beütéssel. Érdekes, nem szokványos gyümölcsillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

necra

2017. január 4.

Fiatalos, vidám, pezsgő illat :) Sajnos nem az én világom....hát ugye a Coco Extrem az igazi :D

Az enyém eladó: 150ml/20 ml 3000Ft (doboza picit nyomott és nincs kupakja. Már így kaptam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.