Comptoir sud Pacifique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Orientális-vaníliás illat nőknek.

Illatjegyek: toffee, tej, cukor, vanília, szantálfa

Ár: 4000 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Agnesanna

2019. június 29.

Kissé lekozmált karamellás tej. Mint a konyhám egy hétvégi sütés után.
Hát rajtam ilyen. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 29.

Kissé lekozmált karamellás tej. Mint a konyhám egy hétvégi sütés után.
Hát rajtam ilyen. :D

Moncsaka

2018. április 27.

Itt vadásztam a krémmánián.Összetevők alapján lőttem ki ,mivel imádom a tömény édes,tejes illatokat.Meg érkezése napján egy fújás a csuklómra,amit éreztem ,oda égett tej.De szó szerint egy kis fertőtlenítő szaggal keverve. Borzasztó!!!!Gyorsan le is mostam,de úgy ragaszkodott a bőrömhöz hogy már szinte fájt!Nem adtam fel,kap még egy lehetőséget.Ma reggel új nap új próba.Sajnos ugyan az a tünet.Iszonyat,fejfájdítós maszlag.Nagyon sajnálom,mert szeretem ezt a márkát!!Rajtam mindegyik illata estig tartós.Csak a márka miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 27.

elvanui

2018. január 25.

Ó, milyen simogató, milyen krémes, melengető! Némi sót - igen! - és olvadó, gazdag, valódi vajat is érzek benne, de csak úgy, mint mikor a reggeli forró pirítóson olvadni kezd. A fő élmény azonban a párás, édes, karamellás meleg tej, ami valami mesésen ölel át. Ez az illat a tej lényegét: a Gyermekséget, az Anyaságot, a meghittséget ünnepli.
Ezt gondoltam róla tíz éve. Azóta is így gondolom:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Ezt gondoltam róla tíz éve. Azóta is így gondolom:).

jomosono

2017. június 19.

Hát én nagy Pacifique Sud rajongó vagyok,ezért elfogult is persze.
Nagyon különleges illat,ez igazándiból leírhatatlan számomra...........,valóban vélek felfedezni tejes krémes( cukrozott sűrített tejre emlékeztető illat)tofis jegyeket, csodálatos, jó kedvre derítő finomság,Nekem egy problémám van vele,hogy 10 perc után nem érzem magamon annyira intenzíven , más viszont igen!!!!!!
5 csillagot kap..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Hát én nagy Pacifique Sud rajongó vagyok,ezért elfogult is persze.
5 csillagot kap..

Kodi

2017. február 18.

Valóban olyan az illata, mint a sűrű, cukrozott már-már karamellizált tejnek kissé égett bukéval, de ezt az illatélményt a köbön kell elképzelni. Nagyon erős, rajtam igen tartós és intenzív, nehéz viselni. Nagyágyú, amivel nem érdemes verebekre lövöldözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Svetlana

2016. november 29.

Isteni cukrozott tejes, karamellás, tejbedarás, sűrített tejes illat..Sajnos rajtam nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance