Comptoir sud Pacifique

Ár:   20 000Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: necra, Módosítva: 2016. március 17.

Ár:   20 000Ft

Vaníliás banán illat

jomosono

2017. június 20.

Pacifique imádó- szerelmes vagyok hét féle p. sud illatot is beszereztem ,talán a második legkedveltebb ebből a hetes fogatból számomra
Nyitásra érett,és zöld banán ,utána ahogy megszokja az orrom,azonnal érkezik hozzá sok-sok cukor és vanilia.
isteni gurmand niche illat,aki teheti szerezzen be egy üveggel..
ja és nagyon tartós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.

isteni gurmand niche illat,aki teheti szerezzen be egy üveggel..
ja és nagyon tartós

necra

2017. január 4.

A Coco extrem mellett a másik nagy kedvencem. Képzeld el, ahogy kinyitod a banános krémtúrót és beleszippantasz. Pont olyan illata van. A Kallos banános samponnal és balzsammal, eszméletlen illatorgia.

Hmm valahogy mégsem én vagyok, ezért megválnék tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Hmm valahogy mégsem én vagyok, ezért megválnék tőle