Comptoir sud Pacifique

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 27.

Ár:   20 000 Ft

A Vanille Coco a Comptoir Sud Pacifiquetől egy keleties vanília illat nőknek 2003-ból. A fejillatban heliotrope, banán és tejszínhab; a szívjegyben kókusz és vanília; alapjegyei a vanília és kókusz.

elvanui

2018. április 29.

Hát, ő is olyan, akit kicsit szégyenkezve szeretek, mert tudom ám, hogy pálcikaegyszerű, hogy kb.olyan tökös, mint egy kókuszos puszedli, de micsináljak, ha ő A strandillat?! Így nagybetűvel. Próbáltam én mindent, bronzistennőtől a Bobbi Brown- ig, Demetertől Tom Fordig a teljes skálát, de ő adja vissza legjobban megboldogult leánykorom nem csak a barnulás végett végzett, kókusz-és koktélillatú napozásait. Hawaiian Tropic naptej megvan? Ragacsosan édes koktél kézben? Akkor már csak ő kell meg egy törülköző:). Hát ilyen illata van.
Nem szeretem a nyers, fás kókuszt, pedig tudom, hogy az az igazi, én ezt a puha, édes vaníliás koktélkókuszt szeretem. Mindig van itthon:)...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Kedi81

2018. március 29.

Kicsit csalódás,mert én inkább csak a vaníliát érzem ki belőle,se fűszeresség,se banán,se kókusz,pedig a többi összetevővel biztos jobban tetszene,de nekem csak a vaníliát hozza elő a bőröm ebből az illatból,pedig annyira kíváncsi voltam rá,tartóssága kiváló,de mivel semennyire nem összetett illat rajtam ezért tőlem csak 3 csillagot kap,sajnálom☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Svetlana

2017. november 10.

Ez nekem nagyon autósillatosító. Erős, műkókusz-illat. Nagyon tartós. És nagyon nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 10.

jomosono

2017. június 17.

Isteni,finom puha vanilia illat megbolondítva egy kis kókusszal,akinek a Coco Extrem " TÚL SOK " annak kifejezetten ezt ajánlom......
Nagyon tartós Niche finomság!!
5 CSIILAG!!!!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

Nagyon tartós Niche finomság!!
5 CSIILAG!!!!!!!!!

Kodi

2017. január 3.

Erőteljes vaníliával csavart kókuszillat, nehéz eldönteni, melyik a dominánsabb, talán mégis a kókusz, az autóillatósítós fajtából. Utóbbi tény sokat ront rajta, mert kissé harsánnyá teszi. A banán és a heliotrope egyáltalán nem érződik. Mint egy végletekig tuningolt Pina Colada koktél, amibe a biztonság kedvéért belezúdítottak egy nagy adag kókuszaromát is: ez a Vanille Coco. Karácsonykor ideális, mert sütiillatúvá tesz. Adagolásával vigyázni kell, a szokásos 5 fújástól tele van a szoba, még a hallgatag férfikollégák is megkérdezik, hogy mi ez a kókuszillat? Ilyen töménységben képes fejfájást is okozni. Szóval akárcsak a többi CSP kicsit harsányan adja elő a mondanivalóját ez a parfüm, mégis érződik, hogy niche, tartóssága is estig kísér. Helyes adagolással imádnivaló sütiillat, eltúlozva szillázsmonster autóillatosító, szóval csak ügyelve...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

necra

2016. október 7.

Nálam a Coco Extrem az örök favorit, de valahogy ma megkívántam ezt a vaníliás verziót. Jól esett! Határozottan! Rajtam a vanília az erősebb, de én a csupa kókuszhoz hasonlítom, uh nem tudom más mit érez ki belőle. Szerintem szerethető illat, mint egy vanília puding, kókuszreszelékkel a tetején :) Nyami

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance