Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillus, Módosítva: 2013. február 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz

Bonnieoo7

2020. október 6.

2 színben lehetett a Constans Carrol körömlakkokat kapni, gyöngyház fehér és gyöngyház rózsaszín. Nem kellett alap és fedőlakkban sem gondolkodni, mert enélkül is remekül szuperált. Eldugott falvak kisboltjainak polcain csak ez volt... de! 1 hétig fent volt, és kb.150 - 200 Ft - ba került. Minden nőnek ezzel volt festve keze-lába, fiatalnak, idősebbnek egyaránt. 20-25 évvel ezelőttről beszélünk időben. 💅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 6.

adrica

2016. január 7.

Életem első körömlakkja volt. Imádtam, aztán szinte az összes létező színét megvettem. Ez a márka nekem bevált. Gyönyörű nőies gyöngyház színei voltak. A tartósságával sem volt szerintem gond, csak lepattogzós volt. De annyira nem érdekel, mert 3-4 napot simán kibírt. Én szerettem és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

kozlokova73

2013. június 6.

Ez a lakk eleg hosszu ideig a kedvencem volt. Tobb szinben is vasaroltam. Jo arban volt. Egy dolog nem tetszett benne,hogy hamar besurusodott es ha nagyon strapaltam akkor azt a kormeimen meg is lehetett latni. De azert jo kis koromlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 6.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Más néven TCA. A triklórecetsav színtelen, enyhén szúrós szagú, nagyon erős sav, erőssége vetekszik a kénsavéval, a gyógyászatban emiatt szemölcsök irtására használják. Újabban terjedőben van bőrradírként való alkalmazása az erős bőrhámlasztó hatása miatt.