Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Deo spray az Ever and Ever parfüm illatával.

Pünyike

2015. augusztus 17.

Ahogy Sephora írta, valóban Eternity illata van.
Ezt is anyukámtól kölcsönöztem gyermekkoromban. Nagyon szerettem. Szívesen vennék, ha lehetne kapni még. Ez az illat és a Trinket körbelengte az egész gyermekkoromat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Ahogy Sephora írta, valóban Eternity illata van.

elfi777

2014. október 4.

Fúúúú, hogy én ezt mennyit használtam:))))
Talán valami kissé púderes beütése volt, ha jól rémlik.
Sephora, nem esküszöm rá, de asszem nálunk a 100-as boltban mintha lett volna ilyen, ha arra járok, megnézem. Ott még a Farraday férfi deo is volt nemrég, ha emlékszel rá, csak pislogtam :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 4.

Fúúúú, hogy én ezt mennyit használtam:))))
Talán valami kissé púderes beütése volt, ha jól rémlik.

sephora

2013. április 8.

Emlékeztek még erre az illatra? Jó régen volt.... :-)
Nekem az Ever and Ever üveges EDT változata volt meg, de arról nem találtam a neten képet, így ezt a deo-t töltöttem fel.
Ez volt életem első "parfümje", kb. 16 éves lehettem amikor sikerült rá összespórolnom 990Ft-ot, ami 20 évvel ezelőtt egy vagyon volt! Érdekes benyomást kelthettem 16 évesen ebbe az illatfelhőbe burkolózva, ráadásul hihetetlen tartós is volt!
Mintha a Calvin Klein Eternity-jének replikája lett volna, ahogy visszaemlékszem - de nem vagyok benne biztos.
Találkoztatok ezzel az illattal mostanában? Ha igen, írjatok lelőhelyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

Emlékeztek még erre az illatra? Jó régen volt.... :-)
Találkoztatok ezzel az illattal mostanában? Ha igen, írjatok lelőhelyet!