Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. augusztus 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Tartós rúzsfixáló. Megakadályozza a rúzs szétfolyását.

Kiszerelés: 7 ml

Maniac

2013. október 5.

Szoktam néha használni, tényleg tartósabb lesz a rúzs, de le is mattítja. Rágó illata van. Picit kellemetlen felvinni, és az ecset szed le a rúzsból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Emolliensek: Isocetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol