Corine de Farme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Vinchy, Módosítva: 2011. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

99%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

feredith

2012. július 1.

Örülök, hogy egyre több természetes összetételű, vagy ahhoz közelítő termék kerül a drogériák polcaira, mert így egyre nagyobb a választás szabadsága (és a bőség zavara). Csakis szemfesték lemosására használom, erre teljesen ok, szépen tisztít, egy picit csíp, de eddig minden csípte a szemem a Bioderma micellás lemosóját és az Ilcsit citromos arctejet leszámítva. Enyhe illata van (mosóporra hasonlít), bár engem az sem zavarna, ha illatmentes lenne, sőt szerintem teljesen felesleges egy szemfestéklemosóba. Az állaga pont jó, se nem túl folyós, se nem túl sűrű. Nem rossz, de nem ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Rubita

2012. május 11.

Egyelőre még nem találtam jobbat, de nem is kell. Hidratál, jól eltávolítja a sminket, nem csíp és természetes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Nessy

2012. május 7.

Jól eltávolítja a sminket, nem csíp, még akkor sem ha véletlenül belekerül a szemembe, nem zsírosít túl. Egyszerű termék, ami teszi a dolgát, aranyos kis flakon, szeretem kézbe venni, és használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Amy

2012. február 18.

Csupán néhány használat utáni tapasztalat: jól lehozza a sminket és nem csíp, az illata kellemes, selymes érzetet hagy maga után és nem szárít... :)
Egy gondom van vele: nehezen tudom lemosni a szememről, valahogy túl olajosnak tűnik:S Lehet, hogy ez csak engem zavar vagy talán én csinálok valamit rosszul...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 18.

cingarela

2012. február 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg..........és én most asszem lerontom a statisztikáját, nekem egyáltalán nem vált be, csíp is és nem szeretem a tejes állagú lemosókat, sokkal jobban teljesít nálam a Rive de loop, pedig azt csak úgy véletlenszerűen emeltem le a polcról (és még jóval olcsóbb is). Tuti többet nem vásárolom újra.............

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 18.

Kandi

2012. február 10.

Sajnos nekem sem vált be. Nagyon sokat kell belőle használnom, és még így is nagyon küzd a vízálló szempillaspirállal, és még a szemem is csípi :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Ana

2012. január 28.

Ezt a terméket a krémmánián olvasott vélemények miatt vettem meg. Nekem sajnos nem vált be annyira, mint a többieknek. Nem szedni le könnyen a festéket, sokszor másnap reggel a szemem alatt kis fekete szemcsékkel ébredek, hiába mostam át kétszer is a szemem előtte való este. Ezen kívül csípi is a szemem és egy ideig homályosan látok a használata után. Pozitívumként tudom megemlíteni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

lilacsirka

2011. december 26.

jól esik a lemosás vele, nem csíp, lejön vele minden

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 26.

jól esik a lemosás vele, nem csíp, lejön vele minden

HBrigi

2011. december 8.

Háááát... nem egy kicsit meg kell küzdenem vele, hogy tökéletesen eltávolítsa a sminkemet. Az illata, állaga viszont tényleg szuper és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 8.

Esztóóó

2011. szeptember 20.

Régebben egyszer vettem és nagyon meg voltam vele elégedve.
Mostanában megint akartam venni a dm- ben, de nem láttam, lehet, hogy csak elfogyott, majd még megnézem máshol is, mert emlékszem rá, hogy jó illat, jó hatás és natúr. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

Régebben egyszer vettem és nagyon meg voltam vele elégedve.

Antioxidánsok: Tocopherol