Corine de Farme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Vinchy, Módosítva: 2011. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

99%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

macskajaj

2011. szeptember 13.

Szépen lehozza az erős sminket, még a vízállót is, finom az illata, és 99%-ban természetes összetevőket tartalmaz. Perfekt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

teti

2011. augusztus 30.

a véleményetekre alapozva választottam ezt a lemosót...tökéletes:szuper az illata,hatékony, és használat után selymesm nem zsíros a szemhéjam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

wishes

2011. augusztus 26.

Finom az illata, és egész hatékonyan leszedi a festéket. Engem zavar ez a krémes állag, de ez csak egyéni preferencia kérdése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 26.

mihrek

2011. július 29.

Nekem is bevált! És az illata annyira természetes! Nem csípi a szemem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 29.

Nekem is bevált! És az illata annyira természetes! Nem csípi a szemem!

csillag1219

2011. június 15.

Megtaláltam a legjobb szemfestéklemosót! 99%-ban természetes összetevőket tartalmaz, kíméletesen és gyorsan távolítja el a vízálló sminket is, az illata is nagyon finom! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol