Cosmia

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Tusfürdők

Olyan ez a tusfürdő, mint egy finom, házi lekvár: a nyár legjava benne van! Szuper frissítő érzés, ahogy az apró pici szemcsék végig simogatják a bőrt, miközben üde, málna illat tölti be a fürdőszobát. Zuhanyzás után a bőr puha, selymes és ragyogó lesz!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tsolya

2021. február 21.

Az árához képest szuper kis tusfürdő, a szemcséknek köszönhetően kellemesen radíroz. Összességében szerintem remek kis vétel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 21.

Nobilis

2020. július 2.

Tipikusan a nyári és/vagy reggeli zuhanyaim frissítő társa. Nagyon kellemes, üdítő édeskés-savanykás málnaillata van, a szemcséi is klasszul radíroznak. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

b5bea

2020. április 7.

Sajnos több, mint 100 km-re van a legközelebbi Auchan, így ha útba esik, akkor valamit mindig választok. Ez egy szemcsés, nagyon málna illatú radírozó tusfürdő. Nagyon szerette a bőröm is, én is. Kellemes élmény, nem túl durva a szemcse, málna magokat is tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.