Cosmia

Ár:   399 Ft és 499 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Ár:   399 Ft és 499 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Samponok

Tápláló, hajszerkezetjavító keratinos sampon, szilikon nélkül.

ludmilla

2018. október 16.

Mivel a hajpakolása kiváló, kipróbáltam ezt is. Nem gondoltam volna, hogy egy termékcsaládon belül is ekkora különbságek vannak.
Száraz, szőkített hajam van, így pont nekem való lenne... háát... borzasztó. Nem tisztít rendesen, ellenben elképesztően zsírosít. Kb hajmosás után is zsíros a hajam. Másnap meg moshatom meg, mert kb egy hetes hatást kelt. Tényleg borzasztó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

kovacsrekaa

2018. május 27.

Szornyu..
Folyik, alig tudom fel vinni a hajamra. Amikor mosom le, erzem hogy tok szaraz a hajam, semmit sem apol. Majd mikor szaritanam, ilyen ragacsos fura tapintasu a hajam. Miutan megmostam es beszaritottam, olyan igenytelen hatast kelt, hogy mehetek ujra hajat mosni. Emellett alig tudom kifesulni a hajam, es hamar zsiros lesz a hajam. Az illata nekem valamelyik hajfestek melle jaro hajapolo illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Szornyu..

nita99kasler

2018. március 21.

Elégedett vagyok a termékkel. Ár-érték arányban szerintem nagyon szuper.:) nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam, mint más samponoktól, de nem is szárítja. Kellemes az illata. Ha nem találom meg az “igazi” sampont akkor valószínűleg újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

bebuska94

2018. január 23.

Ingyen kaptam, tesztelésre. Nos, ha fizetnének érte se használnám újra. Borzasztó korpás lettem tőle, így lepasszoltam. Sajnos, akinek odaadtam ő is. Így repült a kukába ez a borzalmas termék.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

marryjane

2017. szeptember 20.

Fiatal anyukaként a hajmosás luxuskategória. Mire eljutok a hajmosásig, addigra brutál zsíros és koszos a hajam.
Nagyon szeretem a Cosmia termékeket.
Gyengéden tisztít, de alapos.
Illata nagyon jó, de nem hivalkodó.
Mennyiség-ár arány is rendben van. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Nagyon szeretem a Cosmia termékeket.
Gyengéden tisztít, de alapos.
Illata nagyon jó, de nem hivalkodó.
Mennyiség-ár arány is rendben van. Szeretem.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Glycol Distearate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Laureth-4
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-4, Decyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.