Cosmio

Ár:   1050-8000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   0,1-1 kg   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. november 25.

Ár:   1050-8000 Ft
Kiszerelés:   0,1-1 kg
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bio, nyers, csokisan illatos kakaóvaj tömbös formában. Annak, aki nem bánja, hogy a kozmetikumban érződjön a kakaóillat. Ez fürdőpralinék vagy masszázstömbök és ajakápolók készítésekor kifejezetten kívánatos lehet... Ez a kemény állagú zsír kiválóan alkalmas az emulziók konzisztenciájának növelésére, de mivel kifejezett zsírozó és filmképző hatású, ezért elsősorban a száraz bőr ápolószere. Lysolecitinnel kombinálva ez a hatás csökken és könnyedebb emulziók is készíthetők. Az ún. masszázstömbök és fürdőpralinék készítéséhez is elengedhetetlen, hiszen szilárdabbá, ugyanakkor könnyen olvadóvá teszi ezeket a termékeket.

Kiszerelés: 100g, 500g, 1kg

Zafado

2017. január 3.

Telitalálat lett! Nagyon szuperül helyretette a száraz arcbőröm! Ezelőtt annyi, de annyi bolti krémmel próbálkoztam, mondhatom egyik sem ért egy fabatkát sem, utána váltottam a natúr, saját magam által készített krémekre, amik tuti voltak, viszont kissé nehéznek éreztem őket, ezután pedig kipróbáltam a shea vajat, amit szintén kicsit nehéznek találtam. Utána kezdtem el natúran használni ezt a fajta vajat, és nagyon tetszik! Olyan pihepuha, selymes tőle a bőröm, mint előtte még soha, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

mhajni90

2013. december 25.

Mindent tud, amit kell egy kakaóvajnak, de nagyon erős illata van! Úgyhogy nem árt valamivel összekeverni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter