Cosmio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. április 19.

Kategória:   Egyéb

Kiváló minőségű, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó, hidegen sajtolt ricinusolaj hajra, szempillára, ajakápoló készítményekhez, szappanokhoz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mhajni90

2014. február 12.

Pont egy hete használom szempillára, amit eddig kókuszolajjal, jojobaolajjal kenegettem, úgyhogy eddig is erős és hidratált volt, de már most látszik a különbség, hogy nagyon hosszú kezd lenni!:) A hajamra is használtam már kétszer, ott még nem látszik:) De majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil