Cosmio

Ár:   690 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. április 19.

Kategória:   Egyéb

Az E vitamin antioxidáns, gyulladáscsökkentő, sejtmegújító hatású vitamin.

Kiszerelés: 10 vagy 20 ml

ancsy0

2020. április 15.

A szemem alá és kezdődő ráncaimra (homlok, nevetőránc) szoktam kenni belőle, mikor hétvégente itthon punnyadós napot/estét tartok. Valóban egészen sürü az állaga, eleinte ragacsos felkenve, de egy hosszabb film végére gyakran szinte teljesen felszivja a bőröm. Ami marad, azt pedig az arclemosó simán leszedi egy nedvességre puhuló szivacs segitségével, bár én fent szoktam hagyni estére is. Egyébként első kipróbáláskor egészen hosszú ideig hagytam fent nap közben szombaton és vasárnap is és szemmel láthatóan feltöltötte a ráncaim.
Persze mindenki bőre más, de ilyen áron nálam abszolút bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Persze mindenki bőre más, de ilyen áron nálam abszolút bevált. :)

Henci91

2020. február 25.

Sziasztok. Én csipkebogyómag olajjal keverem, pár csepp ebből és 1-2 csepp E vitamin olaj. A csipke olaj egy nagyon lágy, könnyű és selymes olaj, ami kimondottan jó az arcra. Szerintem ez a kombo együtt nagyon jó :) szépen feltolti az arcot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Zafado

2017. január 3.

Házi krémek készítéséhez használom, ahol előny a sűrű állaga, bár ezután ki fogom próbálni a szememre is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Wehler

2016. szeptember 18.

Májusban vettem a kisebb kiszerelésből, hetente 5x használom átlagban. Eddig a negyede ha elfogyott.
A középső ujjbegyemre ráfordítom, ami rajta marad bőven elég a két szemkörnyékemre. Akár magában, akár édesmandula olajjal fele-fele arányban elkeverve, kicsit melengetve, fantasztikuuus. Sajnos mindennap kell korrektort használnom a szemem alá, amik szárítanak... már nem fordul elő, hogy hazaérve kismillió ráncba belemélyedt korrektorRÉM néz velem farkasszemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Villango

2016. április 7.

Én tegnap vettem, és még aznap magamra kentem :) és ez azért ment ennyire gyorsan és könnyen, mert olvastam erika0325 véleményét. :-)))) Hát ezek után mit gondolkozzak? :)
Egyáltalán nem olyan borzasztóan nehéz elkenni, bár iszonyú sűrű tényleg.
Én már itthon, késő délután kentem fel, hogy az éjszakával együtt minél hosszabb legyen a hatóidő.
Nekem nemhogy lejött reggel, de nem is volt minek lejönnie mert teljesen becuppantotta a bőröm az egészet amit rákentem, ráadásul nem csak szemkörnyékre kentem hanem az egész arcomra. Nekem zsíros de vízhiányos a bőröm.
Semmiképp sem abban rejlik az ápoló hatása hogy a nedvességet nem engedi át a bőrön, ez nem szilikon.
Itt van egy egész részletes leírás: http://cosmio.hu/alapanyagok/vitaminok-es-mas-hatoanyagok/119-e-vitamin
Én végigcsinálom vele az egy hetes kúrát, aztán jövök update-elni, de már egy használat után látok némi feltöltődést.
Nekem a kezelése is nagyon könnyű volt, de nekem a hennával való bánásmód is az. :) Imádok kísérletezgetni a szépség oltárán, és az E vitaminos kúra nálam még kimaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

Egyáltalán nem olyan borzasztóan nehéz elkenni, bár iszonyú sűrű tényleg.

Micimaci

2015. december 22.

Nem értem a korábbi hozzászólásokat, én netről rendeltem és nekem hetekbe tellt mire rávettem magam, hogy ezt a ragacsos "szirupot" egáltalán a bőrömre kenjem. Korábban használtam már e-vitamint (az ehető változatot, zselékapszulákból) de az teljesen olajszerű volt. Aztán, hogy egy kis bátorságot gyűjtsek a kipróbáláshoz, elolvastam itt a véleményeket, meggyőztek. Úgyhogy végül kipróbáltam töményen, szemkörnyékre, a bőrön már nem volt túl ragacsos érzés, ahogy felmelegedett a kezemtől, inkább a ricinus olaj állagához hasonlitanám. Aztán reggel próbáltam arcot mosni, de nem jött le, még szappannal sem :D, Szerintem ennek abban rejlik az ápoló hatása, hogy a nedvességet se ki se be nem engedi a bőrbe. Fogalmam sincs mire használhatnám el :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

aszparágusz

Korcsoport: >54
2015. május 19.

Én is krémbe rakom, de egy hétig próbáltam töményen is. Éjjel kentem az arcomra, nem volt egyszerű. Mivel vízben nem igazán oldódik másnap alig lehetett leszedni. És szerintem pont ezért lesz olyan a bőr tőle mint egy gumilabda, mert ez a ragacsos cucc ottmarad a bőrön sokáig és valahogy kifeszíti. De ez csak egy két napig tart, amíg végül le nem kopik teljesen, utána pont olyan lett a bőröm mint régen, tartósan semmit nem javított rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 19.

Makk Zsuzsó

2015. április 18.

Testápolóhoz szoktam keverni, de kézkrémbe, arcpakolásba is szuper. Egyszer véletlenül jobban meglódítottam az üveget a kelleténél, és a fölösleget a kézfejemre kentem. Jó ragacsos, sűrű, nehezen beszívódó, mintha mézet masszíroztam volna bele. Másnapra olyan lett, mintha photoshopolták volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

csavaros.yw

2014. december 29.

shea vajjal szoktam összekeverni, éjszakára rakom fel az arcomra, reggelre teljesen kisimulok, nagyon imádom, mostantól mindig lesz a boszorkánykonyhámban :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

erika0325

2014. július 4.

Most már el kell mondanom:-) Valamikor tavaly láttam egy fotót egy japán nőről, aki velem egyidős 42 éves, de úgy néz ki mint egy kislány, ok, hogy az ázsiai nők másképp öregednek, és kislány sem szeretnék lenni, de azért ahogy kinéz a hölgy az más egy csoda. Megkérdezték tőle mit csinál. Nem árulta el, csak annyit mondott, hogy napi 6-7! órát foglalkozik a testével, és e vitaminos krémeket használ. Berobogtam a DM-be és kiválasztottam egy E vitaminos kapszulát, amiben a legkevesebb hozzávaló van a vitaminon kívül, és elkezdődött a kísérlet. Két héten keresztül minden este csak tiszta E vitamint kentem az arcomra, úgy hogy kinyomtam a kapszulából az enyhén halszagú olajat. Nem viccelek, úgy néztem ki a kúra után, mint egy jóllakott napközis:-), teljesen feltöltötte az arcomat, kontúrt adott, többen megkérdezték milyen szépészeti beavatkozáson voltam. Persze elég kellemetlen használni ez az olajat, enyhén büdös, ragad, így abba is hagytam 2 hét után. De most ismét csinálom a kúrát, és sokkal egyszerűbb az üvegcséből csepegtetni, mint kapszulákat szétharapni. Anyum két hétig nem látott, és most, hogy találkoztunk, megkérdezte, hogy akkor ezek szerint csak elmentem hyaluron és botox feltöltésre, pedig csak ezt az teljesen hétköznapi, és tényleg minden krémben megtalálható vitamint kentem magamra, töményen:-) Úgy döntöttem, hogy negyedévente, félévente beiktatok egy E vitamin kúrát, mert nekem nagyon bevált, bár jobban szeretem az ilyen olyan hangzatos, és illatos és sokat ígérő szérumokat, kencéket, viszont az E vitamin tényleg drámaian látványos, és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol