Cosmio

Ár:   860 Ft és 1510 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 4.

Ár:   860 Ft és 1510 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolás

A kamilla olaj a kamilla (Camomilla recutita) növényi olajban történő kivonatolásával jön létre. A kamilla olaj tulajdonképpen egy növényi kivonat, melyet mind önmagában, mind a krémekbe keverve hatóanyagként alkalmazhatunk. A mi kamilla olajunkat szójaolajban kivonatolták, melyet magas linolsavtartalom jellemez. Az olajat hozzáadott, gyulladáscsökkentő hatású bisabolol is gazdagítja. A kamilla gyulladáscsökkentő hatása miatt ezt az olajat elsősorban kézkrémekbe, popsikenőcsökbe, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő hatású, ill. ekcéma elleni készítményekbe ajánljuk.

Külsőleg! Kozmetikai alapanyag.

Matilda

2016. augusztus 22.

Bőrnyugtató hatása miatt, kifejezetten szőrtelenítés utáni használatra vettem. Jól bevált, puhít, nyugtat és hidratál. Házi bőrápoló olajkeverékbe is tettem belőle. Megérte az árát, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Aisha

2013. augusztus 4.

Mint minden cosmio termekrol, csak jokat lehet mondani rola. Evek ota hasznalom ezt is, sajat keszitesu masszazsolajba, babaknak valoba is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.