Cosmio

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 8.

Kategória:   Egyéb

Pálmarózsa illóolaj, 100%-os tisztaságú.

A Cosmio 100%-os tisztaságú, kizárólag a növényből kinyert, hígítatlan, módosítás nélküli illóolajai magas minőségű, bevizsgált kozmetikai alapanyagok.

Hatásai: Külsőleg hígítva: erőteljes antiszeptikus (vírusölő, baktériumölő, gombaölő), sebgyógyító, tonizáló, hidratáló, ráncmegelőző, támogatja a bőr rugalmasságát.

Belélegezve nyugtató, hangulatjavító, vágykeltő hatású.

Felhasználási terület: érett bőrre, ekcémás bőrre, aknés, mitesszeres bőrre, korpás fejbőrre, dezodorokba, sebgyógyító kenőcsökbe, vajúdást elősegítő készítményekbe.

Kiszerelés: 10 ml.

i.napcsi

2017. június 13.

másik kedvenc illóolajam,imádom az illatát,gerániummal együtt krémekben hasonló illatot ad mint a rózsának van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 13.

Laurka

2015. április 12.

Én azt hittem, hogy rózsa illata lesz, ezért egy kis csalódás volt, de ez nem a termék hibája. Különleges, finom növény illata van, kozmetikumokba, szappanba is tettem. Hajöblítőként csodalatos! Kis almaecetbe teszek 5 cseppet belőle+2 csepp levendula illóolajat és hígítom vízzel. Mások is megjegyezték, hogy milyen fényes lett a hajam. Az illata miatt 4 csillag, mert azon kívül, hogy nem rózsaillatú, nem valami intenzív, egyébként a hatása remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.