Cosmio

Ár:   800 Ft és 1600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Ár:   800 Ft és 1600 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bio római kamilla hidrolátum. A római kamilla virágainak vízgőz desztillációjával nyert hidrolátum, vagyis virágvíz. Ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból. 0,6% tartósítószerrel.

Fizikai jellemzői: Kellemesen édes, almás-mézes illatú, áttetsző folyadék.

Főbb összetevők: szeszkviterpén illóolaj komponensek, flavonoidok, kumarinok

Felhasználási javaslat:

• minden bőrtípus, különösen az érzékeny, ekcémás bőr ápolására szánt kozmetikumokba
  • babápoló készítményekbe
  • a bőr és a nyálkahártyák enyhe gyulladásainak kezelésére
  • napozás illetve borotválkozás utáni készítményekbe
  • csípések, kiütések, allergiás reakciók okozta irritáció enyhítésére
  • bőrnyugtató arcvizekbe (vagy önmagában arcvízként), testpermetekbe, lotionokba, borogatásokba
  • samponokba, hajöblítőnek világos hajra

Hatásai:

• bőrnyugtató, irritációt gátló
  • gyulladáscsökkentő
  • antioxidáns
  • sebgyógyító
  • kiegyensúlyozó, nyugtató, harmonizáló illatú

Ellenjavallat: allergia a fészkesvirágzatúak családjába tartozó növényekre

i.napcsi

2019. május 4.

nagyon kellemes,nyugtató hatása van,kifejezetten szeretem az illatát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 4.

nagyon kellemes,nyugtató hatása van,kifejezetten szeretem az illatát!

Októberi Lány

2014. szeptember 6.

Kimondottan furcsa illatú, tulajdonképpen büdi. Azért túlélhető, mondjuk, egy neem olajjal szemben azért jócskán alulmaradna, az tény. De nem szerettem, tonikként használtam (vettem hozzá cseppentő betétet is, 150,- / 5 db), arcmosás és krémezés között. Enyhén húzódott tőle a bőröm, node hidratálással egyáltalán nem vészes. Hatást különösebben nem érzékeltem, végülis a második felét agyagos pakolásba használtam sima víz helyett, arra tökéletes volt, csak ahhoz talán kissé drága. Toniknak viszont nem, 800,-/100 ml, ami kb. 2 hónapig elég. Nem ez lett a kedvencem, de el tudom képzelni, hogy egy kevéssé vízhiányos, kicsit se zsíros, de érzékeny bőrre ideális. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid