Cosmio

Ár:   230 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 230 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. június 10.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 230 Ft

Szórófej  barna gyógyszertári üveghez (18-as üvegnyakra). 13 cm hosszú szárral, így minden méretű üveghez méretre szabható.

Vásároljon szórófejet az üzletünkben kapható aloe vera gélhez vagy rózsavízhez és használja őket arc- vagy testpermetként. (Ekkor használat előtt fertőtlenítse alkohollal.)

Ár: 230 Ft , Eladó: Okokucko.hu

little.shana

2017. december 29.

Sok ideje használom, az enyém egyenletesen szórja a vizet, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Macsek23

2014. április 23.

Levendulás arcvízhez használom. Korrekt, jó cucc. Igen kicsit köpköd, de a gyógyszertáriak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 23.

Makk Zsuzsó

2014. január 11.

Szintén aloéhoz. Korrekt eszköz. Ha kiürült az üveg, az újabb használat előtt nem árt Neomagnolos vízben kifertőtleníteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Októberi Lány

2013. szeptember 14.

Én is aloéhoz vettem. Kényelmetlen így használni, mindenhová megy (orr, szem, száj), viszont csöpög, folyik le az arcomról... Erről persze nem csak a szórófej "tehet", de ha kicsit finomabb szemcséket, valahogy apróbb, jobb elosztásban fújna, talán meggyőzőbb lenne. Azt hiszem, inkább teszek majd bele xantánt, vagy valamit, és gélként kenem fel, ez így csak vattakorongra fújva, tonizálásként működik. Mindent egybevetve 3-mas, semmivel se több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

vador

2013. június 10.

Az aloe gélhez vettem, a pipettával karöltve, kipróbálandó melyik lesz jobb a matériához. Hát ez.
Picit köpköd néha, de megfelelő távolságból fújva alapvetően jól porlaszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Picit köpköd néha, de megfelelő távolságból fújva alapvetően jól porlaszt.